Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

gawel

Uczestnik
 • Posty

  10188
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  31

gawel last won the day on października 17

gawel had the most liked content!

Reputacja

211 Dobry doradca

O gawel

 • Ranga
  Już ponad 12 lat na FBD
 • Urodziny 09.01.1971

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  653

Ostatnio na profilu byli

28717 wyświetleń profilu
 1. gawel

  Jakie są zalety i wady płytek tarasowych?

  drogo, ślisko, nietrwale, ciężko wymienić (konieczność kucia), widać kurz
 2. I to jeszcze nie wszystko bo mojej gminie, te wyliczenia poprawiające stan energetyczny budynku powinne zostać potwierdzone stosownym audytem podwykonawczym. I tego gmina się bała i do projektu nie przystąpiła. Na papierze to każdy może napisać wszystko, gorzej z realizacją. Raczej żadne pieniążki bo programy OZE z dopłatami unijnymi są realizowane bezpośrednio przez gminy, a więc przez nie wybierany jest oferent i one są inwestorem i płatnikiem, natomiast beneficjent czyli gospodarstwo domowe podpisuje umowę z gminą i wpłaca tuż przed terminem realizacji kwotę 20% wartości swojej instalacji + 8% watu.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim za świetne towarzystwo, a zwłaszcza Barze (tej co wie co miała fajne i nadal ma fajne) za wyszukanie tej miejscówki no i oczywiście Siwemu za negocjacyjne i organizacyjne sfinalizowanie. To kolejny mały przystanek w codzienności, jak się ma zaległości w tym temacie to się z tego zdaje sprawę, a poza tym widoki były między innymi takie ... tam
 4. Jak rozumiem jest dostępny pokój 2 osobowy z łazienką w cenie jak podałeś powyżej, więc jestem na Tak.
 5. Jest za ogólnie. Nie byłem od 3 lat to się nie odzywam bo nie wiem jakie były warunki. Natomiast trzeba by było może wstawić ankietę i byłoby jakoś klarowniej.
 6. Proponuję żebyśmy zostali przy swoich stanowiskach i o wyznaczonej godzinie pogadali na Forum jak za dawnych dobrych czasów oraz przez telefon w podgrupach
 7. Trzeba picie wziąć ze sobą.
 8. a może coś znanego i w sumie już historycznego ? http://tanew.pl/#1
 9. w ciemno się akcesuję +1 na 75%, pozostałe +/-25% po poznaniu konkretów
 10. Dla tych, którzy nie byli rok temu (ani w ogóle) w ww. miejscówce można prosić o przybliżenie warunków brzegowych pobytu?
 11. super to wygląda gratuluję , a ile płaciłeś za te białe kamyki jeżeli mozna zapytać. I do której macie czynny punkt?
 12. gawel

  Wspólny dom na działce męża

  a jakimi dokumentami to udowodnisz ? własnym oświadczeniem? nie da rady notariusz ci tego nie przyjmie . To trzeba złożyć wniosek w sądzie o wydziedziczenie. Życzę powodzenia , z tego co notariusz mówił to raz taki wyrok widział ale tam były napady obdukcje hospitalizacje narkotyki i to się udało. w przeciwnym wypadku to marne szanse.
 13. gawel

  Mediaexpert łże jak pies!

  albo w ole na zelmer jest 4 letnia producenta na niektóre produkty
 14. gawel

  Wspólny dom na działce męża

  Wydziedziczenie nie jest instytucją prawa zależną od woli osoby wydziedziczającej i może być obalona przez sąd ,jeżeli nie zostaną zachowane następujące przesłanki Art. 1008. Przesłanki wydziedziczenia Dz.U.2018.0.1025 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny Spadkodawca może w testamencie pozbawić zstępnych, małżonka i rodziców zachowku (wydziedziczenie), jeżeli uprawniony do zachowku: 1) wbrew woli spadkodawcy postępuje uporczywie w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego; 2) dopuścił się względem spadkodawcy albo jednej z najbliższych mu osób umyślnego przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu lub wolności albo rażącej obrazy czci; 3) uporczywie nie dopełnia względem spadkodawcy obowiązków rodzinnych.
 15. Jak budowałem do 15 lat temu to nie było mnie stać na siłowniki do bram , teraz jeszcze nie remontuję domu a za 2-3 lata będę na emeryturze więc nie będzie potrzeby tak często wyjeżdżać.
×