Skocz do zawartości

M-m

Uczestnik
  • Posty

    8
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez M-m

  1. Czy udało się Panu dojść, co powodowało zacieki??? Czy zlikwidował Pan problem??? Mam podobną sytuację:(((
  2. Nie ma . Jest tylko okienko rewizyjne na dach .
  3. Kratka dotyczy wentylacji kotłowni . Jest elementem Zki. Czy możliwe jest, że na poddaszu może być słaba wentylacja, a poddasze ocieplone?????
  4. Dach pokryty blachodachówką. Pan od dachu powiedział, że nie ma zastrzeżeń do pokrycia . Zasugerował, że wilgoć wychodzi. Czy to możliwe ????
  5. Nawiew do kominka jest od dołu kominka poprowadzony rurą spiro na zewnątrz budynku. Kominek stoi w otwartej przestrzeni na powierzchni 40 m 2. Są duże okna , drzwi do garażu i na zewnątrz. Ale wentylacja grawitacyjna przy kominku zgodnie z przepisami ponoć musi być …kominiarz powiedział, że nie podpisze kwitów:(((
  6. Dzień dobry, budynek nowy, parterowy z piętrem plus poddasze nieużytkowe, ocieplone.Wybudowany pod koniec 2021. Budynek ogrzewany od listopada 2022. Temperatura wew. 22 stopnie.Elewacja wykonywana od lipca i ostatecznie oddana w październiku 2022. Na elewacji powstały żółte zacieki od strony północnej i zachodniej, idące spod podbitki. W mojej ocenie zacieki powstały po znacznych opadach śniegu. Wcześniej ich nie było. Wilgotność w domu na poziomie około 50 procent. Od czego powstały zacieki i jak je zniwelować???? Bardzo proszę o opinię.
  7. Dzień dobry, okazało się że architekt nie uwzględnił przewodu wentylacyjnego grawitacyjnego przy kominku Jest komin dymowy oraz spiro doprowadzające powietrze z zewnątrz. Kominek opalany drewnem. Usytuowany w pomieszczeniu otwartym salonu z kuchnią, w części antresoli . Kominiarz powiedział, że musi być wentylacja grawitacyjna . Jak technicznie wybrnąć z tej sytuacji ???? Kominek stoi przy ścianie 6 m. Jak teraz zrobić aby powietrze wychodziło a nie było zasysane z zewnątrz????
×
×
  • Utwórz nowe...