Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

malekin245

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O malekin245

 • Ranga
  Początkujący
 1. Tak ale na umowie jest napisane, że rozliczenia są wypłacane za wykonane wcześniej prace. Więc napewno trzeba coś zapłacić, z tym, że on twierdzi, że zrobił już połowę roboty i domaga się połowę kasy. A w naszej ocenie tej połowy nie ma i tu jest konflikt.
 2. No gościu ogólnie nie jest okazem jakieś uczciwości, bo najpierw nie doliczył wogóle paneli do ceny mówiąc, że panele przy remoncie pokoju nie były brane pod uwagę (jak remont pokoju bez paneli). Ponadto bardzo domagał się załatwiania materiałów na własną rękę. Gość ma 27 lat. Nie wiem co myśleć, bo w sumie jak dostanie tę połowę może się z tad zabrać. A przecież jeszcze tyle roboty. Same przykręcanie regipsów długo przecież trwa.
 3. Witam wszystkich, w domu zaczęliśmy remont poddasza za kwotę około 13 tysi za robociznę. Majster chciał jeszcze sam załatwiać koniecznie materiały, ale jednak sami zdecydowaliśmy się załatwiać. Ogólnie poddasze czyli poniemiecki strych praktycznie był cały goły i jest tam mnóstwo roboty. Majster twierdzi, że zrobił połowę i domaga się za tą połowę zapłaty. My jednak twierdzimy, że tej połowy nie ma. Chciałem to zweryfikować opisując remonty wykonane. Otóż chodzi o wykonanie dwóch pokoi dla synów po 15 m kwadratowych jeden pokój. Na umowie są wyszczególnione takie etapy: Rozbiórka ścianki dzi
×
×
 • Utwórz nowe...