Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Kordelup

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Kordelup

 • Ranga
  Początkujący
 1. Sam się zastanawiam nad strategią, co tu zrobić, ale póki co wysiliłem że kupię pół tony Sztygara kupię i poczekam do końca grudnia z dużymi zakupami. Mam nadzieję, ze tona spadnie do kwoty tej chociaż z października. Boje się co będzie za dwa lata kiedy planują wprowadzić wyższe normy jakości i więcej ludzi będzie kupować ten ekogroszek wysokokaloryczny jak sztygar- który się obroni bo mieści się w nowych normach – ma niska siarkę i popiół i wysoka kaloryczność 28 mg/kg. Mam miejsce do magazynowania wiec trzeba będzie zrobić roczny zapas.
 2. Uważam, że warto. Trochę za późno się zabrałem za temat, ale mam nadzieję, że z podłączeniem zdążę do końca roku. Jeśli nie trudno moje coroczne oszczędności będą uszczuplone. Niezmiennie warto inwestować w odnawialne źródła energii ponieważ ceny prądu ciągle w górę, przez najbliższe 10 lat albo i więcej. Prognozy dla cen energii elektrycznej w Unii Europejskiej z tego co czytałem według różnych źródeł zakładają wzrost cen od 30 proc. do 40 proc. do 2030 roku. Dlatego ta inwestycja jest opłacalna na przestrzeni kilku dekad. Zawsze to w domu czysta i najtańsza energia. Mam już zamontowane prawi
 3. Czy jeśli buduje właśnie dom mam możliwość uzyskania jakiś pieniędzy na dofinasowanie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła?
×
×
 • Utwórz nowe...