Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Magda__30

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Magda__30

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To wypełniała nam projektantka. Domyślam się tylko minimalna granica i górna granica. Szczerze mówiąc jest to szczere pole i zabudowa pewnie dowolna. W okolicy nie ma domów, a w dalszej są różne domy jednorodzinne i każdy jest inny. Także w ponownym wniosku, gdybym zawarła, że chce piętro, to nie byłoby problemu. Muszę się przejść do projektantki, bo pewnie ona zatrzymała dla siebie decyzję. Tylko ciekawe czy po takim czasie jeszcze ma te papiery. Jak nie to trudno. Będziemy składać ponownie wniosek, z aktualnym upodobaniem 🙂 dziękuję za odpowiedzi 😉
 2. Mam taki druk. Wniosek o ustalenie warunków zabudowy. Tak patrzę teraz w te dokumenty i brakuje decyzji, z której mogłabym cytować, na jaki dom mam mogę liczyć na tej działce. Ale nie pamiętam już, czy ja otrzymaliśmy, czy tylko zawiadomienie o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji.
 3. Właśnie o kondygnacjach nic nie ma w tych tabelach. Pójdę do projektanta, to mi rozjaśni. Tylko zastanawiam się czy mogę liczyć na poddasze. Miał być parterowy w literę T z wysuniętym garażem. Wysokość kalenicy też napisane jest 7-8. Nie znam się zupełnie na tym, dlatego pytam.
 4. Nie ma zapisu o kondygnacjach. Jest o gornej krawędzi elewacji. 7-8 metrów. Niby nic strasznego, ale jak sobie przypomnę, że biegałam za tym z małym dzieckiem na rękach i zajęło to 4miesiace, to wolałabym już obejść ten etap 😉
 5. Dzień dobry. Może będzie mi ktoś w stanie podpowiedzieć. Jakiś czas temu (3lata)planowaliśmy budowę domu na działce, do której w wydanych warunkach zabudowy, był dom parterowy. Przez ten czas odradziliśmy sobie budowę w tym miejscu. Niestety nie znaleźliśmy innej działki, więc temat budowy w tym miejscu wrócił. Trochę zmieniliśmy zdanie i chcielibyśmy dom z poddaszem. Czy można jakoś uniknąć ponownej papierologii związanej z wydawaniem warunków zabudowy? Czyli budowę domu z poddaszem w tym miejscu? Proszę o poradę.
×
×
 • Utwórz nowe...