Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Magda _

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Magda _

 • Ranga
  Początkujący
 1. 3-4 tygodnie. Najbardziej kiedy przyszły mrozy. Lepszych zdjec nie zrobię. Pęknięcia mają po 1m od ścian.
 2. Dziękuję za odpowiedź. W tym tygodniu ma przyjechać osoba, która wykonywała tę wylewkę. Wobec tego mam pytanie, po czyjej stronie jest wina? Wylewka ma 7 cm, wykonawca twierdzi, że to moja wina, że popękała, ponieważ brama garażowa nie dochodzi idealnie do podłogi-jest ok. 1,5 cm luki (zostawionej na położenie kafli) i że nie została zagruntowana...dodatkowo doszedł mróz i trochę roztopionego śniegu w garażu. Pytałem paru wykonawców i twierdzą, że to ewidentne zrzucanie winy na inwestora, a wylewka jest ewidentnie za cienka, a wcześniej już musiały być pęknięcia, które w n
 3. Dzień dobry, Przez ostatnie miesiące wylewka w garażu, pod którą jest ogrzewanie podłogowe, zaczęła pękać. Wg dewelopera warstwa wylewki to 7 cm. Zdjęcia popękanej wylewki w załączniku. Chcielibyśmy się poradzić co w takiej sytuacji zrobić, aby naprawić wylewkę? Z góry dziękujemy za odpowiedź.
 4. Dzień dobry, Przez ostatnie miesiące wylewka w garażu, pod którą jest ogrzewanie podłogowe, zaczęła pękać. Co Państwo radzą z tym zrobić? Z góry dziękujemy za odpowiedź.
×
×
 • Utwórz nowe...