Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Pablo_

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Pablo_

  1. Jestem ciekaw, czy ktoś z Was robił może takie przyłącza ok 80m oraz drogę dojazdową. Jakie to są mniej więcej koszty teraz (woj świętokrzyskie)?
  2. daggulka, Wszystko się zgadza Działki są takie same (1700m2 każda), ale jedna będzie miała oddaną drogę w służebność. Rodzice są ok, więc to nie problem. Największym problemem będzie tutaj koszt przyłączy oraz zrobienie drogi dojazdowej. Co do odśnieżania też racja, jak zasypie to trzeba będzie z łopatą biegać... Ciężki wybór, obie mają swoje plusy i minusy. 1 działka ma dojazd bezpośredni, druga ma lepsze widoki
  3. Cześć! Mam pytanie do Was. Stoimy przed wyborem działki (są dwie do wyboru). Która wybralibyście? 1.) działka od strony ulicy Działka naprzeciwko rodziców 2.) działka z dojazdem Działa bardziej schowana, spokojniesza - brak bezpośredniego dostępu do drogi. Rodzi to też pewne komplikacje - koszta przyłączy oraz drogi dojazdowej. Ładniejsze widoki. Na dołączonym obrazku jest wizualizacja jakby to miało wyglądać. Z góry dziękuję za rady :)
×
×
  • Utwórz nowe...