Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Pereko

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O Pereko

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli chodzi o kocioł indukcyjny to jest to bezobsługowe rozwiązanie, którego zakup warto rozważyć w perspektywie dwóch dekad. Kocioł indukcyjny działa dzięki zastosowaniu zjawiska indukcji elektromagnetycznej. Uzwojenie wtórne transformatora (to, z którego odbiera się napięcie wyjściowe) przenosi energię elektryczną prądu przemiennego drogą indukcji bezpośrednio na wymiennik ciepła wykonany ze stali nierdzewnej. Zredukowano straty energii do minimum, dając tym samym wzrost wydajności urządzenia. W konstrukcji kotła π nie ma elementów ruchomych, które podlegają zużyciu.
 2. Tak bardzo ważny jest wskaźnik EU [kWh/m²/rok]. Zużycie energii, przy kotłach indukcyjnych lub zużycie opału przy kotłach na paliwo stałe zależy nie tylko od mocy kotła, ale również od stanu termicznego budynku.
 3. Panie Romanie, warto rozważyć inwestycję na kolejne dwie dekady. Kocioł indukcyjny jest niezawodnym urządzeniem, ponieważ zbudowany jest z wysokiej jakości podzespołów. Kocioł jest bezobsługowy. Kocioł indukcyjny działa dzięki zastosowaniu indukcji elektromagnetycznej. Uzwojenie wtórne transformatora (to, z którego odbiera się napięcie wyjściowe) przenosi energię elektryczną prądu przemiennego drogą indukcji bezpośrednio na wymiennik ciepła wykonany ze stali nierdzewnej. W kotle zredukowano straty energii do minimum, dając tym samym wzrost wydajności urządzenia. W konstrukcji kotła π nie ma e
×
×
 • Utwórz nowe...