Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Mati88Pl

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Mati88Pl

 1. Witam. Przymierzam się do zakupu kosiarki spalinowej z napędem. Trawnik ok. 400m2 kształt prostokątny, póki co żadnych przeszkód po drodze, delikatne nierówności. Budżet w granicach 1500-2000 zł. Co polecacie?
 2. No sam nie wiem jak to nazwać, głównym zamiarem była wiata na samochód a pod nią zrobione pomieszczenie gospodarcze. Samo pomieszczenie miało by mieć wymiary ok. 2,70 na 3 metry. Czy będą z tym jakieś problemy? Czy zdanie sąsiada ma tutaj znaczenie jakieś?
 3. Witam. Mam wybudowany dom bez garażu. Chciałbym postawić wiatę przydomową scaloną z budynkiem. Z tego co orientuję się nie potrzebuje pozwolenia na budowę takiej wiaty (ok. 30m2). Od budynku do granicy z sąsiadem mam 3,5 metra chciałbym zmieścić tam na calej długości budynku (9m) wiatę wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Czy lepiej zrobić pomieszczenie na całą szerokość wiaty czy zostawić miedzy pomieszczeniem a budynkiem jakieś 60cm miejsca na przejście itp. Czy bezpieczniej w przypadku wiatrów byłoby jakiś prześwit tam zostawić?
 4. Tak, z obydwu stron jest wjazd
 5. Witam. Piszę w takiej sprawie. Dostałem od ojca działkę budowlaną 12 arów. Na tej działce stoi już mój dom, jednak z drugiej strony działki ojciec ma swoją "bazę" czyli miejsce gdzie trzyma narzędzia, materiały i auta związane z jego firmą. Mam pytanie w jaki sposób można podzielić ta działkę żeby nie było możliwości przechodzenia z jednej strony na drugą, zależy mi też żeby ogarniczyć z domu widok na miejsce składowania wielu materiałów, myślałem o czymś typu płot lamelowy. Moze jakieś pomysły?
×
×
 • Utwórz nowe...