Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

przemolinko

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez przemolinko

 1. Niestety chyba wszystko jasne. W planie uwarunkowania widnieje ta część jako uprawa rolna
 2. Sugerujesz że pozostała część działki (niezamieszkała) może być czynną działką rolną?
 3. Dzięki wielkie za odzew. Znalazłem znak celownika oznacza symbol wewnętrzny. Czyli chyba nieistotny dla nas. Odnośnie linii każda linia w legendzie ma jakieś oznaczenie jeszcze na lini bądź w środku terenu. W moim przypadku jej brak.
 4. Witam. Niestety na chwilę obecną nie możemy złożyć wniosku o wypis i wyrys z rejestru gruntów. Ale mamy mapę ewidencyjną oraz zasadniczą. Jak czytać te symbole przerywana linia oraz celownik. Działka numer 81. Wyczytałem że to może być klasyfikacja gruntów. Czyli niezamieszkała część działki może być do użytku jedynie rolnego?
 5. Dziękuję za odzew. Bardziej się pytam czy place za postawienie studzienki przyłączeniowej daj my na to 5m od płotu. Oraz skrzynek z gazem i prądem a później dopiero lece od tego we własnym zakresie 100m bezpośrednio do domu. Czy muszę zapłacić im za 100m i skrzynki muszą stać obok domu. Pamiętasz ile ciebie to kosztowało? Wiem że wodę mogę pociągnąć już z jakiegoś domu ale one nie mają kanalizy. Pod mostkiem jest już przeciągnięta rura kanalizacyjna. Jest jakoś to ułatwione.
 6. Witam Aktualnie kalkuluje za i przeciw budowania się na działce już zamieszkałej. W najbliższym czasie ma być jej podział. Te czerwone pola miały by być nasze. Zielone rodziny. Do domów jest podłączony już prąd, woda ale bez kanalizacji i gazu ale jest taka możliwość z ulicy. Zastanawiam się nad technologia połączenia mediów. Czy mógł bym zapłacić za uzbrojenie tylko do początku działki czyli prawie przy ulicy a później już na własną rękę doprowadzić do domu daleko w podwórzu? Razem te działki mają 3000m2 i są długie na 120m więc j
×
×
 • Utwórz nowe...