Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Sharki22

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sharki22

  1. Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Jeśli nie da się tego w żaden sposób osuszyć i zabezpieczyć własnymi rękoma polecacie jakąś firmę z wielkopolski która podjęła by się takiego zadania ? @MTW Orle - osuszanie budynków poniżej zdjęcia zejścia do piwnicy i rzutów z projektu. Do około piwnicy nie ma innych pomieszczeń tylko glina.
  2. po prawej jest ściana przyklejoną do budynku rodziców których dom nie jest podpiwniczony. Poniżej rzuty z projektu.
  3. Fotki w załączniku, mamy pomysł z ojcem aby skuć płytki i tynk, nawiercic otwory i wprowadzić drenaże które skierujemy do kratki w podłodze. Pytanie czy to pomoże aby odprowadzić cała wodę spływając podczas opadów.
  4. Dzień dobry, Mam problem z wilgocią w piwnicy, ściany przy schodach robią się mokre a podczas ulewnych deszczy woda potrafi się przeciskać fugami w płytkach na schodach prowadzących do piwnicy. Również ściana północną na którą napiera woda gruntowa robi się mokra. Budynek powstał w 2014 roku, podczas budowy piwnicy na fundamenty została wykonana położona izolacja pozioma w postaci papy, a na ścianach bocznych i północnej izolacja pionowa w postaci foli kubełkowej. Niestety podczas wylewania schodów nie zastosowaliśmy żadnej izolacji pod beton. Nie mam możliwości odkopania fundamentów g
×
×
  • Utwórz nowe...