Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Mathoos

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Mathoos

 • Ranga
  Początkujący
 1. Bardziej chodzi mi o to czy nie będą gdzieś zbierały się skropliny. Oczywiście będzie paroizolacja ale zawsze trochę tej pary wejdzie w ocieplenie i może właśnie się zatrzymać na tych deskach i tynku.
 2. Nie rozumiem. Dlaczego? Dechy są nabite normalnie od spodu, nawet mają pióro i wpust.
 3. Witam, Planuje ocieplić strop drewniany w parterowej chałupie z lat 60. Aktualnie przekrój stropu od pokoju wygląda tak: 1. Farba 2. Tynk 3. Deski 4. Belki stropowe i między nimi trociny. Chciałbym solidnie wyremontować dom i docieplić strop. Nowy przekrój stropu będzie wyglądał tak. 1.farba 2. Płyta gk (podwieszany sufit) 3.folia paroizolacyjną 4.welna 15cm (w podwieszanym suficie) 5. Stary tynk (nie planuje go zrywać) 6. Deski 7. Belki stropowe a między nimi 20cm wełny. I teraz pytanie czy warstwy są ok, czy nie będzie coś się działo gdzieś w okolicach tynku i s
 4. Witam, Co myślicie o zastosowaniu rekuperatorow ściennych jako forma wentylacji w domku szkieletowym, calorocznym 35m2 z antresola?
 5. Zgadza się, nie jestem profesjonalnym projektantem. Zajmuje się budowlanka x-lat ale w drewnie prawie w ogóle nie robię. Murowac bym się nie bał takiego domu ale musi to być koniecznie szkielet drewniany.
 6. Witam, Chciałbym wybudować samemu dom szkieletowy bez pozwolenia do 35m. Zrobiłem projekt ale mam pewne obawy co do wysokości budynku. Dom będzie miał wymiary 6m na 5,8m i wysokość 7,4. Dach dwuspadowy 45 stopni. Wysokość wynika z tego że chce mieć pełnowymiarowe pokoje na górze ( które będę uzytkowal po przekształceniu na dom mieszkalny z poddaszem uzytkowym). I teraz pytanie, czy przy tych wymiarach ten budynek nie jest za Wysoki? Dodam że spore wiatry pojawiają się u mnie na działce.
×
×
 • Utwórz nowe...