Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Angelika Michalczyk

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Angelika Michalczyk

 • Ranga
  Początkujący
 1. Nie, nic a nic to zwykłe pola oznaczone jako Łąka V i Łąka VI nic poza to. Zwykły pas zieleni i potok na końcu działki. Bo jak to powiedziała "mila" pani z gminy, aby zostało coś zielonego w okolicy. A ustawa pochodzi z 2002 roku
 2. Mając takie dokumenty mogłabym starać się o wybudowanie tam czegokolwiek w obszarze ZN? Bo ten obszar MU ma jakieś 5x5m jest dość niewielki ;/ Właśnie z drogą dojazdową nie ma problemu jest do niej kilkunastu współwłaścicieli działek w koło i każdy z niej korzysta
 3. Napisałam, że dojazd jest działką 752 bo ona również należy do brata. Czyli jakaś nadzieja jest, aby ją przekwalifikować.
 4. Jestem w tym zielona, jak widać piszę tu pierwszy raz i wiem, że moje pytanie jest mało konkretne, ale nie trzeba być od razu złośliwym. Jak napisałam łąki oznaczone są jako łąki trwałe V, VI czyli pastewne. MPZP jest oznaczona symbolem ZN, moje niedopatrzenie działka obok jest PZ i w gminie powiedzieli, że nie można tam budować chociaż starostwo w dziale Ewidencji gruntów i budynków twierdzi, że można. Także zrobiła się sprzeczność. Ten teren nie posiada WZ, chociaż wczoraj znalazłam wzór podania do burmistrza o uzyskanie zgody na przekształcenie pod budowę. Chodzi mi o działkę nr 754, ma dociągnięty prąd, i od drogi głównej można wziąć wodę jak i jest dojazd działka 752. Dlatego zależałoby mi na podpowiedzi czy istnieje możliwość budowy na tym terenie ponieważ gmina swoje a starostwo swoje. Nadmienię, że w przyszłości w okolicach ma powstać stadion zimowy oraz trasy biegowe i inne ośrodki sportowe także jest to miejsce rozwijające się.
 5. Jest to pas zieleni, na naszej mapce oznaczone jako łąki trwałe V, VI.
 6. Dzień dobry, brat został wprowadzony w błąd i zakupił niestety działkę z przeważającym terenem PZ, chciałby wybudować tam dom, jednak nie wiemy jak to zrobić czy jest w ogóle możliwe zamienienie działki PZ na działkę budowlaną? Proszę o pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...