Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

kornel459

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O kornel459

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witam, Panowie szczerze mówiąc to gardzę wami Gó**o chłopaki wiedzą i dodatkowo zero pomocy. Stary nie znasz odpowiedzi, nie wiesz jak podejść do tematu to się nie wypowiadaj. Po co? Chłopie życia nie masz? Kumple się odwrócili? Gdybyś był praktykiem wiedział byś, że w kraju jakim żyjemy nie ma procedury uzgadniania projektu pod względem zgodności z mpzp. Jak dzwonisz do urzędu to odpowiedź brzmi: "niech Pan złoży o pozwolenie wtedy zobaczymy, tak przez telefon to trudno mi jest coś określić". No ale to człowieku trzeba robić projekty, a nie szukać gdzie tu się przy****dolić na forum. Ps: Odpowiedź znaleziona na innym forum. Z aktami prawnymi które będą chronić moje 4 litery Bawcie się ziomki !!! Jeśli napiszesz kolejny komentarz nawet go nie przeczytam. Bo mam sprawy ważniejsze będziesz tak zawiedziony to ostatnia odpowiedź na was to z mojej strony.
 2. Nie. Jestem inwestorem oraz architektem i chce wycisnąć z działki maksa. Współczynniki zabudowy i intensywności zabudowy się zgadzają. Ale zastanawiam się czy urząd mi klepnie taki projekt. Nie miałem wcześniej takiego problemu. Większość osób projektuje po prostu fronty domów skierowane w stronę ulicy. Moja działka jest wąska i długa. Tylko zastanawiam się nad zapisem że elewacja frontowa musi mieć min 8 m. A w moim projekcie elewacja frontowa to tak naprawdę elewacja boczna zespołu trzech budynków w zabudowie szeregowej.
 3. Witam, projektuję zespół trzech budynków w zabudowie szeregowej. Cała inwestycja jest prostopadła do drogi i jednocześnie frontu działki. Czyli od frontu widać ścianę boczną jednego segmentu, a za nim są pozostałe dwa. Wszystko na jednej działce. W MPZP mam zapis że: 3) szerokość elewacji frontowej w linii zabudowy - 8-12m Zastanawiam się jak traktować definicję elewacji frontowej. Czy wg mogę lokalizować zespół budynków w ten sposób? Czy wystarcz że tą ścianę co widać od frontu zrobię o szerokości 8-12 m. W mpzp nie ma definicji szerokości elewacji frontowej i nie ma nic zapisane na temat jak lokalizować budynki. nieprzekraczalna linia zabudowy 8m od granicy działki od frontu (od ulicy)
×
×
 • Utwórz nowe...