Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

mireczka

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O mireczka

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ulrich ignoruje moje e - maile i listy, a więc nie mam pomocy ze strony serwisanta. Przykre , ale prawdziwe. Nawet kurtuazyjnej odpowiedzi na wiadomości. Nie polecam Ulricha bo w przypadku problemów nie można co na niego liczyć!!
 2. Elewacja mojej dwuletniej kanadyjki od strony zachodniej ma dziwne nacieki i jakby pleśń lub grzyb. Jak jest sucho to zmniejsza się widoczność zmian, przy deszczu lub wilgoci wzrasta. Ściana ma wełnę mineralną 15 cm i 5 cm styropianu. Tylko ta ściana tak się zachowuje. Co to jest i jak temu zaradzić
 3. Szanowny Panie Redaktorze Kobiety są estetkami, więc drążę temat. jakoś mi ten komin dodatkowy nie pasuje do mojej kanadyjki. Instalator - inżynier podał mi inne rozwiązanie, ale nie jest pewien na 100%. Co sądzi Pan o tym pomyśle zainstalowania trójnika z blokadą odpływu spalin i zainstalowaniu dodatkowego odstojnika w pomieszczeniu gdzie jest kocioł. Niestety szkic jest za duży . żeby go wysłać.
 4. Szanowny Panie redaktorze. W instrukcji piszą, że jest to "rura w rurze" i że zabrania się montażu rury skierowanej ku górze pod kątem lub w pionie (możliwa infiltracja wody deszczowej). Czy w takim przypadku , też wyjściem jest komin, który Pan poleca.
 5. Mam zainstalowany kocioł kondensacyjny olejowy Edderlich (Ulrich) bezkominowy. Zespół spalinowo – powietrzny, czyli rura pobierająca powietrze i wyrzucająca spaliny jest umieszczona na wysokości około 2 metrów od powierzchni ziemi. Usytuowana jest poziomo, czyli równolegle do ziemi. Spaliny brudzą mi strasznie elewację i kostkę, która jest w odległości około 50 cm od ściany. Silne wiatry, brak zabudowy wokół powodują , że żółto – rdzawe plamy rozrzucane są na dużej powierzchni ściany zewnętrznej i kostce. Jak wybrnąć z tego problemu.
 6. to nie jest komin , lecz rura spalinowo - powietrzna typu "turbo" - brudzi ściane i kostkę. Jak temu zaradzić
 7. na ścianie zewnętrznej od strony zachodniej mam pleśń(dwuletni dom). Jak zlikwidowac. Na drugiej ścianie oraz kostce zółte plamy od rury kotła kondensacyjnego (umieszczonej na wys 2m).
×
×
 • Utwórz nowe...