Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

vand70

Uczestnik
  • Posty

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez vand70

  1. Pod posadzką jest wylewka jak na zdjęciu poniżej. na wierzch żywica albo mikrocement
  2. Czemu się nie nadaje? Już nie ma miejsca na nic więcej. Oryginalna wylewka była zrobiona dawno (pewnie ok kwietnia) a samopoziom niedawno. skoro samopoziomu miałoby być tylko 5-6mm to co powinno być pod nim? ogrzewanie zwykłymi grzejnikami
  3. W spodniej warstwie były prowadzone przewody ale nie w tym miejscu i tylko w narozniku. Grunt Cekol DL-80. Warstwa gruba bo potrzeba wyrównania do innych pomieszczeń a ta miała być żywicę.
  4. Mam pytanie do znawców w temacie - czy widoczna na zdjęciach wylewka samopoziomująca (o grubości ok 14mm, produkt WIM Extra) została wykonana prawidłowo? W pomieszczeniu o wielkości ok 30m2 pękła na całej długości i wykonawca twierdzi, że jest to wina osiadania budynku. Budynek wielorodzinny, kilkupiętrowy, stan zamknięty min. od ok kwietnia tego roku. Wylewka pękła 6 dni po wylaniu. Druga sprawa to w wielu narożnikach i przy ościeżach zrobiły się takie nazwijmy to "leje" i jest ok 5mm niżej w tych miejscach - nie ma poziomu tylko są dołki, czy to błąd wykonawczy? Co z tym zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...