Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

nie_wybralem_skody

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez nie_wybralem_skody

  1. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi Targać 200 kg jeszcze nie będę ale... mamy 105 kg (moja waga) + ławka/stojak około 20-30 kg + średnio 120 kg obciążenia. Poddasze jest małe idealne na siłowanie- w garażu brak miejsca, na parterze brak miejsca, na 1 pietrze brak miejsca ;( 0 dlatego taki wybór. Dopiero później znajomy mi zwrócił uwagę, że tu nie ma jak na 1 pietrze stropu żelbetowego tylko drewniany i żebym asekuracyjnie to sprawdził na poddasze wchodziło nie raz rosłych 3-4 facetów i nic się nie stało....
  2. No tak, siłowania jest dość "specyficznym" pomieszczeniem jeśli chodzi o ciężar- dodam, że to taka siłownia "domowa" dla jednej osoby. Maksymalnie w jedym miejscu obciążenie będzie maksymalnie do 300 kg (ćwiczący + ciężar)
  3. Dziękuje bardzo Panu za podpowiedz Przy okazji daje rysunek
  4. Dzień dobry, zwracam się do Państwa z pytaniem, mam w domu strop drewniany z opisem (a jestem totalnie zielony i nigdy w domu nie mieszkałem wcześniej): Obciążenie stałe 0,71 (1,3) kN/m2, Obciążenie użytkowe 0,5 (1,4) kN/m2. przerwy między belkami (chyba 7x18 cm) od 52 cm do 90 cm (90 tylko w jednym miejscu), wysokość szczytowa pomieszczenia 2,9 m. Na belkach jest płyta OSB. Pytanie: co można bezpiecznie urządzić na takim poddaszu? Siłownie? Bibliotekę? Nic?
×
×
  • Utwórz nowe...