Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

popis

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O popis

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dom jest nowy. Nie stoi na ławie tylko na tradycyjnie wykopanych koparką rowach i zalanych betonem . został zabezpieczony jakąś mazią i oczywiście izolacją poziomą (taką folią chropowatą rozwijaną ze zwoju)
 2. sory! trochę zagmatwałem. to zrozumiale że zaobserwowałem wilgoć wokoło łazienki na ścianach zew. (od garażu,kotłowni a ta trzecia to wiatrołap) bo to ściany które okalają łazienkę .Od wew. wilgoci nie było widać bo są płytki. Natomiast w swoim ''pytaniu'' chciałem otrzymać poradę czy w tym nieszczęsnym wiatrołapie na innej ścianie nie mającej styku z łazienką, oddalonej od łazienki o 3m na której też pojawił się pas wilgoci od dołu to może być z tego przecieku w łazience czy może jest to inne źródło wilgoci.
 3. Witam! ja z takim oto zapytaniem...zlikwidowałem przeciek w łazience pod baterią od umywalki i pod brodzikiem z syfonu gdyż na scianie zewnętrznej łazienki czyli od garażu i kotłowni pojawił mi się pas wilgoci wychodzący od posadzki w górę;moje pytanie brzmi: czy z trzeciej strony ściany zew łazienki czyli od wiatrołapu wilgoć z łazienki mogła przejść posadzką aż na ścianę która nie ma w ogóle styku z łazienką bo tam też zaobserwowałem pas wilgoci od dołu ściany który zwiększa się przy kącie... dodam że ten wyciek trwał około roku gdyż grzejąc podłogówką przez zimę tej wilgoci widać nie było
×
×
 • Utwórz nowe...