Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

efka

Uczestnik
 • Posty

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O efka

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl
 1. efka

  WB-3927 - Agrobisp

  piękne miejsce, tzn mi się podoba.
 2. Za projekt 1200 i za wszystkie zmiany też 1200, plan zagospodarowania i adaptacja do naszej działki też zrobiona od razu. Kompletny projekt przygotowany do złożenia w starostwie kosztwał 3100 zł, myślę, że to cena OK! Czy robiliście te zmiany w biurze w, którym kupowaliście projekt?
 3. ja też jestem zineeresowana AGATKĄ i komin mi si e podpba
 4. Potrzebny jest słup energetyczny ŻN-10 lub inny, może ktoś wie gdzie możn ataki kupić ? ( okolice Węgrowa -Mińska Mazowieckiego)
 5. A jak jest z budynkiem gospodarczym? Cztałam, że można taki postawić( do 25 m ) tylko po zgłoszeniu tego zamiaru do gminy ale nie wiem co można określić mianem "budynku gospodarczego" Poprostu potrzebuję COŚ tymczasowo na działce na jakieś graty zanim poczynię dalsze kroki co do budowy bo to trochę trwa.
 6. Jakie towarunki? Gdzie mogę o tym przeczytać?
 7. efka

  Walka z urzędnikami, co Wy na to?

  JAK CZYTAM TAKIE INFORMACJE TO ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE WYCOFAĆ SIĘ ZE SWOICH PLANÓW POSIADANIA WŁASNEGO DOMU NA TEJ NASZEJ POSLIEJ WSI.
 8. MAM JESZCZE KLILKA PYTAŃ: -CZY ZGŁOSZENIE MUSI NASTĄPIĆ PRZED POSTAWIENIEM BARAKU CZY MOZNA TO ZROBIĆ KILKA DNI PO WYKONANIU TEJ OPERACJI ? -CZY JEST GDZIEŚ DOSTĘNY WZÓR TAKIEGO ZGŁAOSZENIA CZY KAŻDA GMINA MA SWOJE FORMULARZE? DZIĘKUJĘ ZA POMOC!
 9. A jeżeli ten barak będzie stał na takich bloczkach betonowych i nie będzie na trwałe związany z ziemią to również jest potrzebne pozwolenie?
 10. Czy WZiZt mogą sie przeterminować? Jak długo są ważne? Mam jeszcze jedno pytanie: czy mogę na działce postawić mały barak(ok 3-4m)i ogrodzić część tej działki bez zezwoleń? Proszę o radę.
 11. Kupiliśmy działkę , która ( zinformacji uzyskanych w gminie może być przeznaczona pod budowę. W gminie nie ma planów zagospodarowania.... trzeba więc uzyskać WZiZT. Co będzie do tego potrzebne? Mamy mapę do celów projektowych.
×
×
 • Utwórz nowe...