Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

marcin_borek

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O marcin_borek

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sprecyzuj bardziej co chcesz wykonać bo nie do końca jest to zrozumiałe.
 2. Kiedyś były fajne lampy, które skupiały w jednym miejscu te paskudne owady, lecz nasz ukochana unia nie wiedzieć czemu zabroniła ich sprzedaży. Dobry efekt dają pochodnie płonące się pochodnie na odpowiednim olejku.
 3. Nie sądzę aby problem tkwił w samym baniaku. Mam u siebie 300 L i jakoś nie mam tego problemu. Myślę że przyczyna raczej tkwi w nieprawidłowej wentylacji.
 4. Myślę że podstawa do wietrzenie, wyrzucanie w porę odpadów organicznych czyli pozbywanie się w jak najszybszym czasie nie pożądanych zapachów. Nie wiem czy duża ilość roślin ma wpływ ? Potem można zabierać się za zapachy. Polecam nawilżacze do powietrza z olejkami oraz świeczki.
 5. Również miałem okazję wywiercić parę dziurek tą wiertarką. Rzeczywiście bardzo łatwo i sprawnie się udało zrobić otwory w żelbecie. Oczywiście zapiąłem przy tym wiertło z hawery. Bardzo fajna wiertarka. Nie jest ciężka ani nie ma ogromnych rozmiarów jak niektóre. Jest poręczna i wygodna. Wydaje mi się że warta swoich pieniędzy.
 6. Zdecydowanie byłbym za tym aby usnąć resztki farb a nawet tynku jeśli odpada. Następnie pasowały by zaszpachlować ubytki i ładnie wygładzić. Można później ewentualnie zagruntować i ładnie pomalować.
 7. Niby prosta sprawa ale niejednokrotnie widziałem jak ludzie nie potrafią wykonać tak prostej rzeczy. Obrazy niejednokrotnie wiszą na brzydkich hakach czy gwoździach. Nie raz czasami spadają.
×
×
 • Utwórz nowe...