Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Kwx

Uczestnik
 • Posty

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kwx

 1. Tak więc mam odpowiedź że uwaga nie jest uwzględniona ze względu na to że działka ta nie jest objęta obszarem gdzie dokonywane są zmiany studium. Czegoś generalnie nie rozumiem obwieszczenie mówiło o zmianie studium miasta i gminy?
 2. Właśnie jest jakiś dziwny kilka razy z nim rozmawiałem i za każdym razem miałem takie wrażenie po rozmowie z nim że to ja jestem nienormalny że przychodzę do urzędu i coś chce. Z tego co wiem uwagi później powinni opublikować i określić czy jest uwzgledniona czy nie ?
 3. Zawiozłem pismo z Uwagą do zmiany studium. Koleś który się tym zajmuje mowi że projekt zmiany studium odnosi się tylko do kilku działek. I jak to ładnie powiedział "Nie macie szans" !
 4. Witam w załączeniu PDF jak pojawiała mi się biała strona to odświeżylem stronę i było ok. obw_proj_stud_i_uwarun_201709.pdf
 5. Witam Panowie, Proszę o informację ponieważ właśnie moja gmina przystępuje do zmiany studium proszę o informacje czy dobrze rozumiem i jeszcze proszę o podpowiedz jak dobrze skonstruować wniosek tak żeby nie było jakiś nieprawidłowości. Poniżej przesyłam link z obwieszczeniem mojej gminy. http://bip.sycow.pl/files/fck/File/obwieszczenia/2017/obw_proj_stud_i_uwarun_201709.pdf z góry dziękuje
 6. Dzięki za sugestie. Złożyłem wnioski oraz jestem na etapie podziału działki także zobaczymy co się będzie działo.
 7. Czyli nie jest dobrze, ale będę walczył. Narazie mysle żeby wydzielić 30 a. I wtedy zobaczymy co będzie się działo.
 8. właśnie nie jest bo byłem w Gminie i gadałem z gościem co jest za to odpowiedzialny i tylko mi powiedział jak wpisał nr działki że jest ona zakwalifikowana w studium jako działka rolna bez prawa pod zabudowę.
 9. Dzięki za link także zalogowałem się i mam takie coś w załączeniu dodaje screen i nie jestem pewny co wpisać "żeby było dobrze" i fachowo w rubrykach "z funkcji... na"
 10. Dzięki za linki są bardzo pomocne. Będę napewno składał taki wniosek. MPZP w moim mieście też jest ale nie ma w niektórych miejscowościach, wioskach w gminie i właśnie tam jest utwarzany MPZM. Moja gmina BIP.sycow.pl
 11. przeglądam stronę mojej gminy i ciężko jest mi coś znaleźć, trochę mnie to nie dziwi.. Może macie jakiś wzór żebym mógł wiedzieć co mniej więcej szukać bądź napisać.
 12. Ok dzięki wielkie za podsuniecie informacji. Czyli mam złożyć wniosek jest jakiś specjalny wzór, druk, czy po prostu napisać co chce żeby było zrobione i co ma być zawarte?
 13. Przepraszam jeżeli było niejasne. Tak jak mi powiedział wczoraj człowiek odpowiedzialny w gminie: Studium było w 2013r. na tym studium działka była sklasyfikowana jako rolna bez prawa pod zabudowę, ale nie powiedział, że nie można tego zmienić "kiedyś" a teraz dokładnie 19.04.2017r. obwieszczyli, że przystępują do sporządzenia MPZP na tym terenie i że można składać wnioski, ale powiedział mi, że nie będą brać pod uwagę wniosku o przekształcenie, mimo to taki wniosek złożyłem, aczkolwiek nie wiem jak to będzie w praktyce.
 14. Generalnie nie powiedział mi że nigdy.. ale nie podsunął żadnego sensownego rozwiązania stwierdził, że "mam się Co jakiś czas pytać" Mówił że nie wie kiedy będzie zmiana w studium itd. Może właśnie pójdę złożę WZiZT i zobaczymy.
 15. Rozmawiałem z urzędnikiem i powiedział mi że moja działka na ostatnim Studium została zakwalifikowana jako działka rolna bez prawa pod zabudowę i że obecnie kiedy będą sporządzać MPZP to nie będą brać po uwagę moją chęć przekształcenia, także nie wiem czy WZiZT ma jakiś sens bo urzędnik nawet mi nie wspomniał, ale może się myle.
 16. witam w Gminie mi powiedzieli, że jest to plan przestrzennego zagospodarowania terenu, a studium było w 2013 r. Urzędnik sprawdził zobaczył tak działka rolna można złożyć wniosek ale i tak będzie odmowny bo właśnie studium było 4 lata temu i nie wiadomo kiedy będzie następne ? suma sumarum nie wiem co dalej ?
 17. Jest to generalnie działka gdzie z każdej strony są zabudowania aczkolwiek jest to nieuzytek rolny. Jutro znowu idę do gminy ale różnie to bywa z urzędnikami dlatego chciałbym się dowiedzieć tak w kilku słowach krok po kroku co ma zrobić dokładnie
 18. Dziękuję za szybką odpowiedź. A czy przed wnioskiem WZiZT nie trzeba złożyć wniosku o przeksztalcenie dzialki rolnej na budowlaną ? Pozdrawiam
 19. Witam dziękuję za odpowiedz, dowiedziałem się że w tym momencie gmina wywiesiła obwieszczenie o cytuje "o przystąpieniu do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego" dowiedziałem się że mam złożyć wniosek. Jak to wygląda teraz w praktyce? i jak wygląda temat odnośnie procedur, czasu trwania rozpatrzenia itd? pozdrawiam Karol
 20. Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie posiadam działkę rolna z klasyfikacja 5 i 6 nie uprawiana od wielu lat i naprawdę nic tam nie chce rosnac nawet chwasty w sezonie letnim nie mogą przetrwać. Działka jest usytuowana bezpośrednim sasiedzctwie innych zabudowań jest droga i blisko wszystkie media. Pytanie jest takie jakie są szanse na rozpoczęcie budowy na takiej działce i ile trwają formalności ?
×
×
 • Utwórz nowe...