Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Angelaa

Uczestnik
 • Posty

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Angelaa

 • Ranga
  Początkujący
 1. Zmiana klasy ziemi

  Właśnie dzwoniła mama ze ona dostała pismo z zapytaniem na którą z nas maja zostac przeniesione warunki. Masakra jakaś
 2. Zmiana klasy ziemi

  Moja gmina nie odpuszcza.... Złożylysmy ostatnio z siostrą wniosek do gminy ( każda swoj)o przeniesienie warunkow z mamy na mnie i na siostrę. Wczoraj ja i siostra dostalysmy pismo z gminy czy wyrażamy zgode na zlaczenie dwoch wnioskow i wydanie jednej decyzji przenoszącej w związku z tym że wpłynęły dwa wnioski. I teraz czy ja dobrze myślę ze jeśli się zgodzimy to dostaniemy jedna decyzje i moze stac sie tak ze tylko jedna z nas z tych warunkow skorzysta ? Po czym będą skonsumowane i druga moze miec znow problem? Jak sformułować pismo że nie wyrazamy zgody i ze chcemy dwie decyzje przenoszace, dla kazdej z nas?
 3. Zmiana klasy ziemi

  Dziś chce skladac wniosek o przeniesienie warunkow. Co myślicie czy moge to zrobic najpierw ja potem siostra czy lepiej jak obie złożymy razem. Zastanawiam się czym jeszcze gmina moze mnie zaskoczyć więc chce to zrobić najbardziej poprawnie jak się da.
 4. Zmiana klasy ziemi

  W moim urzędzie to mam wrażenie, że robią wszystko co mogą żebyśmy się tylko nie wybudowali. Bajbaga dziękuję za odpowiedź.
 5. Zmiana klasy ziemi

  Rodzaj inwestycji; Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Inwestycja polega na budowie dwoch budynkow mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojacych wraz z instalacjami i urzedzaniami technicznymi oraz pozostałą niezbędna infrastrukturą techniczną. Tak jest w warunkach napisane. Gdzieś tam dalej jest jeszcze prxy punkcie linia zabudowy ze; Czesc bydynku takue jak schody zewnętrzne ganki wiatrolapy zadaszenia nad wejściem oraz część garazowa moga byc wysunięte poza ustaloną obowiązującą linię zabudowy jednakże nie więcej niz o 1.5 metra i na długość nie wuecej niz 1/3 szerokosci elewacji frontowej. Czyli pewnie garaż jedynie w bryle budynku i o innych pomieszczeniach gospodarczych na działce można zapomnieć.
 6. Zmiana klasy ziemi

  A spotkał się może ktoś z takim czymś że zostały wydane warunki zabudowy ale na mapce nie ma żadnych naniesionych budynków/ rysunków?
 7. Zmiana klasy ziemi

  A co jeśli gospodarczy mial byc większy?
 8. Zmiana klasy ziemi

  Jestem na etapie ze to co dotychczas niemożliwe dla pani urzednik, po mojej wizycie u radcy prawnego nagle stało sie możliwe. Dlugi czas mieliśmy wmawiane, że nie możemy zrobić cesji warunków z mamy na mnie nie wiadomo dlaczego. Warunki mama uzyskała jak jeszcze przepisy były troche inne i na III klasie można bylo się niby budować spełniając określone warunki. Zrobiłam już porzadek z numerami działek. Teraz będę składać wniosek o dokonanie cesji tych warunków ,co z tego będzie się okaże. Zastanawia mnie tylko jedno. W warunkach mojej mamy jest podana powierzchnia zabudowy,kąt dachu,odległość od drogi ale nie ma ani słowa np. Gdzie moze byc wjazd czy też gdzie moze stać budynek gospodarczy. Czy takie informacje powinny byc już naniesione w tych warunkach czy zalatwia się to w inny sposob? Zależy nam zeby budynek gospodarczy stał w granicy na co mamy zgodę sąsiada tylko jak to zalatwic żeby tak bylo? Wiem ze przepisując warunki nie moge nic zmieniac ale co wtedy jak tam nie ma ani słowa o położeniu budynku gosp. Tylko tyle że taki może być.
 9. Zmiana klasy ziemi

  To jest jakaś totalna masakra. Wiedzialam że zanim się człowiek wybuduje musi swoje przejść, ale że aż tyle...😧
 10. Zmiana klasy ziemi

  Czy orientuje się ktoś czy można zmienić klasę ziemi i jak to się robi. Mam działkę z klasa ziemi III i jest problem z wydaniem warunków zabudowy.
 11. Wyłączenie z produkcji rolnej

  Więc jest nadzieja. Dziękuję
 12. Wyłączenie z produkcji rolnej

  Kto więc może wiedzieć czy da się coś zrobić? Urząd gminy czy może geodeta która wszystkim sie zajmowała i mamę kierowała.
 13. Wyłączenie z produkcji rolnej

  Proszę podpowiedzcie mi zatem gdzie najlepiej sie z tym udać. Do gminy ram gdzie starałam sie o nowe wz? Czy czekac najpierw za decyzją i się odwoływać?
 14. Wyłączenie z produkcji rolnej

  A jesli na starych wz jest napisane ze dotyczy zabuowy mieszkaniowej jednorodzinnej i polega na budowie 2 budynkow mieszkalnych to cos zmienia. Można wówczas starac się o tą cesje starych wz A tak swoją droga to skoro działka juz jedne wz miała to czemu nue chcą na mnie wydac podobnych ?
 15. Wyłączenie z produkcji rolnej

  Bardzo dziękuję za pomoc. A więc czeka mnie ponowna wycieczka do gminy.
×