Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Jurek Opole

Uczestnik
 • Posty

  301
 • Dołączył

 • Ostatnio

Komentarze zdjęć napisane przez Jurek Opole

 1. Heyka, Bili kto Ci to zrobił ... co wstawisz w ten kawałeczek między ostatnią krokwią dachu a krawędziowymi dachówkami zadaszenia nad tarasem... tyci rynnę? To samo po drugiej stronie tego zadaszena (koło wejścia do pomieszczenia gospod za garażem. Dlaczego nie pocięgnęli tego dachy tak jak leci dach macierzysty? Pozdrawiam, Jak będziecie w okolicach zapraszam do nas.
 2. CYTAT(nomeczka @ 28 11 2008, 12:03 )
  Ładny kominek... ze zdjęcia wynika ze w salonie sufit sobie podwiesiłeś???


  Dziękuję, miał być prosty bo salon będzie też raczej "nowoczesno prosty" ... by nie powiedzieć ubogi icon_wink.gif
  Tradycyjny też mi się podoba ale nie pasowałby do tego prostego wnętrza. Zobaczymy jak będzie wyglądał na gotowo.

  Co do sufitu podwieszanego - tak podwiesiliśmy w pasie od wykusza do wejścia bo potrzebowałem przestrzeń na docieplenie sufitu pod balkonem na wykuszu.
  Gdyby było jak w projekcie (tak jak u Was) nie musiałbym tego robić - czyli gdybym miał sufit nad wykuszem zrobiony jako płyta (jak w projekcie) a nie jako przedłużenie terivy z pomieszczeń jak mam teraz dzięki wykonawcy...
  Gdyby było jak w projekcie to podłogę balkonu na wykuszu zbudowałbym na 15 cm styropianu pod wylewką i na pewno nie przemarzał by nam sufit pod balkonem a tak nie było miejsca na 15 cm styropianu (tylko skąpe 5 cm) więc musiałem zabezpieczyć sobie ten sufit przed przemarzaniem i stąd podwieszany sufit w którym pod balkonem + 50 cm w głąb pomieszczenia dałem odpowiednio grubą wełnę mineralną, reszta sufitu podwieszanego jest pusta.
  Dodatkowo rozwiązałem temat "w którym miejscu dać oswietlenie górne dla tej części salonu - u nas jadalnia. Teraz mogę sobie zrobić punkty świtlne w dowolnym miejscu -mam tam wyciągnięty kabel elektryczny.

  W wolnej chwili zrobię fotki tego pomieszczenia - mam nowy aparat z szerokim kątem widzenia więc powinno się złapać więcej pomiesczenia aby oddać efekt przestrzeni icon_wink.gif

 3. CYTAT(nomeczka @ 15 10 2008, 10:34 )
  jedna rzecz mnie denerwuje w tym widoku,,, ta strona domu ten szczyt jest niesymetryczny, pewnie wiesz o co chodzi. okna względem dachu....u nas tez tak jest ;/

  Niestety nomeczka, zgadza się - architekt zachował symetrię względem wykuszu a oś symetri wykusza nie pokrywa się z osią symetri domu - gdyby tak było mieli bysmy krótszą ścianę w salonie a dłuższą w kuchni ... ja tam wolę dłuższą w salonie ale również wkurza mnie ta asumetria bo np. chciałem sobie dać jeszcze małe okno w szczycie (np. okrągłe) doświetlające strych a to by jeszcze bardziej wyciagnęło tą asymetrię.
  Zdjęcie ściany na gotowo => kliknij ten napis >>> Ściana z tynkiem Pozdrawiam,
×
×
 • Utwórz nowe...