Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

gawl

Uczestnik
 • Posty

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez gawl

 1. Tak jak kolega @stach pisze, można to zrobić. W zasadzie to nawet nie ma większego problemu. Do ścianek z płyt gipsowo-kartonowych można stosować wszystkie dostępne uchwyty do telewizorów. Wybierając uchwyt należy się kierować modelem telewizora oraz funkcjami uchwytu (np. obrotowe), a nie materiałem, jakim jest płyta gipsowo-kartonowa. Dobrze wykonana konstrukcja nie powinna mieć problemów z udźwignięciem TV. Na forum już chyba wcześniej ktoś kiedyś opisywał co i jak. Dorzucę od siebie ten tekst poradnikowy: http://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/buduj-z-nami/montaz-telewizora-na-scianie-z
 2. Poważnie bym się nad tym zastanowił, bo technologia ogrzewania podłogowego dedykowana jest do murowanych stropów.
 3. Od siebie dodam jeszcze, abyś zwrócił uwagę na to, aby miały one podwyższoną odporność na ślizganie się.
 4. Najlepiej zastosować jakieś środki grzybobójrze. Stosuje się je powszechnie, bo bez tego trudno byłoby mówić o plonach. Stosuje się je zarówno zapobiegawczo jak i wtedy gdy choroba już postępuje. My w naszym sadzie używamy środka Kapłan 80 WG który sprawuje się całkiem dobrze. W sensie efektywnośc jest naprawdę dobra, bliska 100%. Stosujemy zapobiegawczo, aby nie dopuścić do rozwoju choroby. NIe wiem czy można tutaj linak wrzucić, jeżeli nie to dam w formie tekstowej generiks.pl/?portfolio=srodki-ochrony-roslin - znajdziesz tam jego specyfikację oraz informacje na temat stosowania.
 5. Jak masz gdzie, to wiata jest absolutnym minimum. Może to być wiata wolnostojąca, czy taka przydomowa Ot chociażby coś takiego: Warto również zabać o karoserię, poprzez woskowanie. To też jest jakaś forma zabezpieczenia przed mrozem.
 6. Z grzybów jadam tylko pieczarki. Innym po prostu nie ufam.
 7. Standardowo - zegarek. Wiecie ile musialem się nasłuchać - co nie masz zegarka? Nie byłeś u komunii?
 8. Robione to będzie w domku typu kanadyjka - więc minimalizuję ewentualne ryzyko związane ze spięciami, rozgrzwanymi elementami i pożarami.
 9. Oświetlenie LED ma to do siebie, że potrafi się czasami rozgrzać. Zastanawiam się czy jeżeli zostaną zamontowane do płyty k-g to nie będzie to preciwwskazanie. CZy nie będą one w związku z tym odkształcały się, zmieniały koloru itd?
×
×
 • Utwórz nowe...