Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Szlomo

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Szlomo

 • Ranga
  Początkujący
 1. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy RopeSerwis z Białegostoku. Nasze usługi to między innymi: - prace wysokościowe (czyszczenie, konserwacja, malowanie), - prace w przestrzeniach zamkniętych, - mycie wysokościowe, - wycinka drzew, - malowanie natryskowe, - piaskowanie, - sodowanie. RopeSerwis prowadzi działalność głównie na Podlasiu. Jednak coraz częściej z naszych usług korzystają firmy z województwa lubelskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego. Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dane Kontaktowe RopeSerwis ul.Przytulna 23 15-157 B
 2. Dokładnie W końcu w gminie są i tacy, który na gazie może nie zależeć. Wszystko trzeba wykonywać indywidualnie, najlepiej w oparciu o konkretne dokumenty. Polecam też zapoznanie się z dziennikiem ustaw, w kwestii zabudowy gruntu. Tam są doprecyzowane wszystkie daty, kiedy i i w jakim terminie gmina ma się wywiązać z zadań typu podłączenie gazu.
 3. Widziałem taką konstrukcję i osobiście nastawiony do niej jestem sceptycznie. Oczywiście można się spodziewać, że znajdą się 'fani' jednak ja do nich nie należę.
 4. U mnie przez nadmiar wody opadowej wiele razy pojawiał sie problem identyczny jak u Ciebie. Dlatego też jestem zdania, że to może być główna przyczyna.
×
×
 • Utwórz nowe...