Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

PAS8

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O PAS8

 • Ranga
  Początkujący
 1. instalacja wodna w sys. pex 1. rozdzielacz parter ZW- 6 punktów( zmywarka, zlew kuchenny , pralka, umywalka, prysznic z deszczownicą + zestaw natryskowy, wc) CWU - 3 punkty ( zlew kuchenny, prysznic, umywalka) plus zasilenie do drugiego rozdzielacza. 2. rozdzielacz góra ZW 6 punktow- (prysznic z deszczownicą + zestaw natryskowy, wc, bidet, wanna, 2 umywalki) CWU 5 punktów (prysznic, bidet, 2 umywalki, wanna ).
 2. Chcę wykonać instalację wody ciepłej i zimnej na rozdzielaczach poszukuję firm, które produkują takie rozdzielacze najlepiej z atestem PZH. A jeśli ktoś ma to niech napisze jaki ma i z czego jest wykonany i w co jest uzbrojony taki rozdzielacz.
 3. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Z lekturą oczywiście się zapoznałem i narodziło mi się pytanie nie jedno Posiadamy pozwolenie na budowę bez żadnych przyłączy i instalacji wewnętrznych. Czy w związku z tym do ogrzewania domu PCI pow-woda będzie wymagana zmiana pozwolenia na budowe czy tylko wystarczy jak architekt zaadaptuje to w dokumentacji? Oczywiście na ogrzewanie domu PCI będzie oddzielny projekt i chyba architekt będzie musiał go zaadaptować.
 4. Dzień dobry. Piszę do Pana w sprawie problemu jaki mi powstał w trakcie budowy domu jednorodzinnego. A mianowicie otrzymaliśmy od gazowni pismo iż nas nie podłączą do sieci gazowej ze względu na wysokie koszty. W adaptacji projektu budowlanego mamy ogrzewanie podstawowe gazowe i alternatywne kocioł na paliwo stałe lub biomase. Natomiast w projekcie budowlanym posiadamy podstawowe gazowe i alternatywne pompę ciepła. Czy zamian ogrzewania podstawowego na pompę ciepła powietrze woda wymaga uzyskania nowego pozwolenia na budowę i zmiane w adaptacji budynku ? Działka leży w obszarze natura 2000. W
×
×
 • Utwórz nowe...