Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

alarec

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O alarec

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. właśnie chce dać grbą czarną folię, tylko nie ta budowlaną co nie przepuszcza wody, tylko taką grubą agrowłóknine - ewentualnie z 2-3 warstwy nieco cieńszej. A cienka warstwa żwiru też bedzie położona pod agrowłóknine, bo mam ok. 1T płukanego. Wczoraj jak mierzyłem to idealnie bloczki i legary by mi pasowały co 70cm, czy taki rozstaw były prawidłowy przy desce z sosny o grubości 27mm x 145mm ? Ewentualnie czy mógłby mi ktoś rozrysować prawidłowy rozstaw bloczków na pow 4x3 (dokładnie 2,9 x 3,8)
 2. OK, wiem że będą to deski impregnowane cisnieniowo, potem olej przyjdzie na to superdeck sadolin - bo taki mam. Jeszcze mam wątpliwości co do ulożenia kontrlegarów? jedni mówią że musza być inni nie, i sam jestem w kropce. Taras ma byc na wysokości 15-20cm, więc dużo miejsca tam nie ma. legary mają byc w odległości 60cm, bloczki co 120cm.
 3. Witam, mam skarpę o wysokości max 70-80cm (zmniejszającą się na długości ok. 15m) i nachyleniu ok. 40 stopni, głównie z gliny. Czy stosować siatkę jutową (albo inną?/jaką?) czy przy tak małej wysokości nie ma to sensu i lepiej zasiać same trawy? (inne krzewy?/jakie?) Jest to skarpa zaraz za płotem, chodzi o to żeby się nie zjerzdzała, bo płot mi się osunie. Prawdopodobnie nie będzie tam koszone, no może raz w roku kosą spalinową na szybko. Pozdrawiam Alan
×
×
 • Utwórz nowe...