Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Frasier

Uczestnik
  • Posty

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Frasier

  1. Za bardzo do siebie wziąłem te pierwsze wpisy, to fakt. Dziękuję za rzeczową odpowiedź, pozdrawiam
  2. Zamek jak na zdjęciu - chodzi o górny rygiel, pierwszy od góry pod napisem GERDA, psikanie WD 40 nic nie da, ponieważ problem tkwi w uszkodzeniu mechanicznym, czas robi swoje. Ja może źle napisałem, że klamka nie odbija, klamka zachowuje się normalnie, ale ten rygiel po prostu nie "sprężynuje"... pozostaje czekać na fachowca, który w rozmowie tel. powiedział, że wielu jest takich co rozkręci takowe zamki, ale później dopiero wołają o pomoc... wolę dmuchać na zimne.
  3. Sorry, że zapytałem - jesteście wszyscy tutaj tacy mili, czy mi się tylko wydaje? Zapytałem z ciekawości, po prostu w wielu przypadkach można samemu sobie poradzić z wieloma problemami, inną sprawą są aroganckie wpisy demo i PeZeta, które uważam za puste. Masakra jakaś.
  4. Drzwi Gerda Star S, dziś rano okazało się, że klamka nie odbija do swojej normalnej pozycji, rygiel po wciśnięciu palcem nie wraca. Czy to wina sprężyny - czy można ten wkład z drzwi rozkręcić i ew. dojść poprzez rozebranie do przyczyny takiego działania? Jak to ogarnąć? Dziękuję z góry za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...