Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

kozikowa83

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O kozikowa83

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dzieci bardzo szybko się adoptują. Jedynie rozłąka z bliską osobą może być dla nich traumą. Zmiana samego miejsca zamieszkania nie powinna mieć większego wpływu.
 2. Ja zdecydowałam się na gotowy dom, w dobrym stanie technicznym, ale do remontu. Nie miałam do dyspozycji lokalu do wprowadzenia. Cieszę się z tego wyboru, gdyż ominęła mnie cała biurokracja związana z staraniem się o budowę itp
 3. Sklep ma jednak prawo odmówić załatwienia sprawy wg Twoich upodobań. Po pierwsze kupiłeś towar dobrej jakości, działający. Usterka nie nastąpiła w dniu zakupu, a zatem przyjmuje się, że towar był pełnowartościowy w momencie zakupu, a zatem wg umowy. Po upływie 14 dni oddałeś towar, który po prostu się zepsuł. Gdyby naprawa nie byłaby możliwa do przeprowadzenia, wówczas oddano by pieniądze lub wymieniono towar na nowy. Jeśli towar udało się naprawić, musisz go przyjąć w takiej formie jaką Ci zaproponowano.
 4. Mieszkam w domu o powierzchni 150 m2. Miesięczne koszty to woda wg zużycia 12 zł za m3. Jest nas ośmioro zużywamy 18 m3. Prąd miesięcznie wynosi 250 zł. Wodę ciepłą mam z ogrzewania, a ogrzewam dom flotem. Koszt roczny 2000 zł. Ponadto podatek od gruntów roczny 450 zł. Nie opłacam czynszu, mam własną powierzchnię w postaci działki, nie muszę się martwić remontem sąsiada, dzięki któremu po raz kolejny nie obejrzę filmu. Koszty dojazdu bez zmian bo i stąd i z miasta miałam 6 km do pracy.
×
×
 • Utwórz nowe...