Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

arczi1919

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O arczi1919

 • Ranga
  Początkujący
 1. arczi1919

  Ogrodzenie Tymczasowe

  Pewnie zaraz by ktoś zgłosił ze ogrodzenie postawione i kara. To ogrodzenie zrobię tak jak ma być i teraz mam kolejne 2 pytania. 1. Czy dużo papierków trzeba żeby zburzyć stara piwnice??? 2. Mam garaż blaszak postawiony 8m od starej drogi (powinien byc 8m od owej planowanej), czy przy pozwoleniu o dom ktoś będzie miał zastrzeżenia jakieś????
 2. arczi1919

  Ogrodzenie Tymczasowe

  Dzięki za odpowiedzi. Wiem ze trzeba zgłaszać i czekać miesiąc. Trochę nie na rękę mi przesuwać ogrodzenie 4m bo 5m od drogi stoi stara piwnica taka ziemianka. Wtedy zostanie metr na przejście do niej lub mniej i będzie taki ścisk. Powiedzmy ze bym zrobił tak. Zgłosił ogrodzenie i postawił tylko bramę na linii 4m od drogi a resztę przy drodze a potem bym to przestawił. Ten teren pusty czyli 60m2(15x4) tyle zostanie to tam parkują mi ludzie lub sklep staje. Gmina zanim zacznie robić drogę to zejdzie z 10 lat minimum. I skąd maja wiedzieć ze te moje ogrodzenie nie stało jak reszta ogrodzeń. Dziękuje za zainteresowanie tematem i proszę o pomoc jak to załatwić.
 3. Witam. Chciałbym postawić ogrodzenie od strony drogi głównej. Plany na przyszłość daleka przewidują poszerzenie drogi czyli 4m w głąb działki. Zgodnie z prawem muszę postawić ogrodzenie właśnie przesunięte o 4m. Sąsiedzi (6) maja ogrodzenie przy drodze i jest tez kilka wielkich drzew (Serednica 50cm). Wiec w razie robienia drogi muszą nakazać wszystkim rozebrać ogrodzenia. Wiec pytam czy ja tez mogę postawić w wzdłuż starej linii jak wszyscy i w razie budowy przestawię ogrodzenie. Ogrodzenie typu siatka i kolki metalowe. Brama będzie przesunięta 4m. __________________________ ------------------------------------ Droga __________________________ __________________________ ogrodzenie w lini z reszta ogrodzeń | | | brama |___\____\________________ ogrodzenie 4m dalej
×