Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

StudentkaUEP

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O StudentkaUEP

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witam, zbieram dane na temat funkcjonowania szarej strefy w budownictwie. Są one anonimowe i posłużą przy pisaniu pracy dyplomowej. Wszystkich związanych z branżą (wykonawców, przedsiębiorców, inwestorów, klientów..), którzy chcą wziąć udział w badaniu zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety: http://www.ebadania.pl/7f15ecefad3d4ddc Dzięki!
 2. Witam, Potrzebuję pomocy w wypełnieniu niewielkiej ilości ankiet na temat branży budowlanej i funkcjonującej w niej szarej strefy. Zbieram dane do pracy licencjackiej. Link do ankiety: http://www.ebadania.pl/7f15ecefad3d4ddc Ankieta jest krótka i nie zajmie dużo czasu!
 3. Witam, Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza na temat obecności i funkcjonowania szarej strefy w branży budowlanej w Polsce. Ankieta skierowana jest do osób związanych z ww. branżą, tj. pracowników, klientów, przedsiębiorców... Wszystkie odpowiedzi na pytania ankiety mają charakter poufny i zostaną wykorzystane wyłącznie przy pisaniu przeze mnie pracy licencjackiej. Badanie jest krótkie i zajmuje ok. 3 minut. Ankieta zawiera 23 pytania. Wszystkim, którzy zdecydują się poświęcić swój czas serdecznie dziękuję za cenną pomoc. Pozdrawiam Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu LINK: Badanie szarej strefy
×
×
 • Utwórz nowe...