Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Nowy Użytkownik

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Nowy Użytkownik

 • Ranga
  Początkujący
 1. Nowy Użytkownik

  Pomocy - wykonawca położył przeterminowaną gładź

  Niestety ta metoda jak okazuje się też zawodzi. U znajomych łazienkę robił glazurnik z polecenia. Nadawała się do skucia a robiona była w nowym mieszkaniu, nie wspominając o ilości kleju którą podliczył jakby robił na porytych ścianach. Teraz wybraliśmy fachowca, który będzie robił mieszkanie u kogoś innego i mamy jechać do niego i zobaczyć jak pracuje i jaki ostateczny efekt. Mam nadzieję, że okaże się dobry w tym co robi. A gdyby z nim nie wyszło to mhtyl masz kogoś godnego polecenia do malowania wraz z nakładaniem gładzi ?
 2. Nowy Użytkownik

  Pomocy - wykonawca położył przeterminowaną gładź

  Zamieściliśmy ogłoszenie na oferii, proponował konkurencyjne ceny i wydawało się że wie o czym mówi. Niestety to co mówił nie szło w parze z tym co robił. Na szczęście kazaliśmy mu na próbę zrobić jedno pomieszczenie.
 3. Nowy Użytkownik

  Pomocy - wykonawca położył przeterminowaną gładź

  Wolimy tego uniknąć, bo nie mamy już do niego cierpliwości i chcemy żeby jak najszybciej skończył i się z nim pożegnać.
 4. Nowy Użytkownik

  Pomocy - wykonawca położył przeterminowaną gładź

  Kazaliśmy mu zetrzeć tę szarą warstwę na tyle ile to możliwe, zagruntować i pomalować dwa razy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 5. Nowy Użytkownik

  Pomocy - wykonawca położył przeterminowaną gładź

  hmmm nikt nie ma jakiejś rady ?
 6. Nowy Użytkownik

  Pomocy - wykonawca położył przeterminowaną gładź

  Wykonawca bo brakło mu i powiedział że kupi bo ma w hurtowni dobre ceny, co z resztą było też nie prawdą ... Tłumaczył się, że nie zauważył. Drugi worek też przywiózł przeterminowany ale to już zauważyliśmy.
 7. Proszę o pilną pomoc bo nie wiem co mam robić z takimi ścianami. Wykonawca położył na ścianie przeterminowaną o trzy miesiące gładź gipsową na warstwę dobrej. Zorientowaliśmy się bo przeterminowana jest zupełnie szara a w miejscach gdzie nie położył drugi raz było biało. Przy szlifowaniu prawie zdarł drugą warstwę. Pozostawały placki w niektórych miejscach szare. Twierdzi, że jak się pomaluje to nie będzie widać. Mam pytanie, czy raz że była położona przeterminowana gładź nie spowoduje np. że zacznie odpadać ? Czy po położeniu dwóch warstw farby białej dekoral będą różnice w miejscach gdzie są szare plamy ? Proszę o pomoc bo nie wiem czy mam pozwolić człowiekowi dalej robić cokolwiek na tej ścianie. Z góry dziękuję
×