Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

RoletyDlaDomu

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O RoletyDlaDomu

 • Ranga
  Początkujący
 1. A może bardziej potwierdzają to co inni powszechnie znają. Dzięki temu wiele rzeczy można zaliczyć do wiedzy naukowej (nie tylko poglądowej), a wiele innych obalają pokazując że w naszym życiu jest wiele zabobonnych działań.
 2. Jeszcze mu troszkę brakuje do tego aby był w pełni funkcjonalny. Długo siedziałem na Ubuntu ale niestety nie jest lepszy niż Windows nawet jeśli przyzwyczaisz się do niego i w pełni go zrozumiesz. Ma wiele rzeczy fajniej rozwiązanych niż na Windowsie, lecz jest niedopracowany pod wieloma codziennymi, praktycznymi względami.
 3. Nie kupuj netbooka bo się będziesz denerwować. Na chwilę spoko, potem zaczniesz się denerwować że za mały ekran, że wolno chodzi itp. Jeśli chcesz coś małego to kup sobie 13. Jedynym minusem jest to że 13 są drogie.
 4. Jeśli instalujesz ubuntu to instaluj tą wersję z końcówką *.04 Chodzi o to że to jest wersja z długoterminowym supportem. Jest z założenia mniej błyskotkowa i wolniej wchodzą w niej nowości ponieważ ma być stabilna. Ta druga, chyba *.10 teoretycznie też jest systemem stabilnym ale jak miałem ją dłużej i bezrefleksyjnie instalowałem co chciałem to po jakimś czasie zaczęły się problemy i system się zaczął zawieszać itp itd.
 5. Przecież jak będziecie uważać to każdy stół postoi kilka lat. Każdy też się nieco zniszczy, ale to normalne. Jeśli gracie hobbistycznie to jakość stołu nie powinna mieć dużego znaczenia. Różowy to raczej żart, ponieważ z oczywistych względów nie da się grać. Nie widać piłeczki. Zielony lub niebieski to jest dobry kolor. Nie dla ozdoby a dla jakości gry
×
×
 • Utwórz nowe...