Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

iwona7

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O iwona7

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witam! Nic nie pokręciłam Warunki Zabudowy może tylko przepisać ten na którego są one wydane a nie gmina.Zgodnie z art. 63 ust. 5 tej ustawy organ, który wydał decyzję o warunkach zabudowy, jest obowiązany, za zgodą strony, na rzecz której decyzja ta została wydana, do przeniesienia tej decyzji na rzecz innej osoby, jeżeli przyjmuje ona wszystkie warunki zawarte w treści tej decyzji .A wydawane są gdy na danym terenie nie ma MPZP.
 2. Witam!Na pewno WZ przepisaliście na tego sąsiada bo tak można u mnie w gminie trzeba mieć WZ na właściciela działki by zacząć procedurę budowy.
 3. WITAM! Mam ten sam problem posiadam działkę lesną od 2011r na którą nie ma MPZP były wydane WZ ale nie ma mnie( wbrew przekonaniu że na działkę leśną bez odlesienia lub MPZP gmina nie wyda WZ). W 2013r. zgłosiłam budowę altany 9m2 (drewniana ażurowa) w starostwie i mimo że mam działkę leśną to dostałam tak zwaną "cichą zgodę" na jej postawienie.Dzisiaj mam zamiar zgłosić budowę 25m2 drewnianej altany i głowie się czy starostwo wyrazi zgodę gdyż jedna już stoi a jak wiadomo przepisy zezwalają nie więcej niż 2 szt na każde 500m2 działki.
×
×
 • Utwórz nowe...