Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Den

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Den

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 17.06.1961
 1. Mimo to ciągle miga wielki neon lamp w tej sprawie. Widoczność jest stale aktywacji alarmu. Dummy alarm. Inna opcja, aby dostać psa. Bardzo pomaga. Ale nie zawsze ...
 2. Umieścić go w czujniki ruchu. Włącz światła automatycznie. Vidozapis ruchu. Przez 3 lata, 2 razy zapobiec kradzieży. Tylko koty są stale w ramce, sto tysięcy razy ... )))
 3. Więc ja nie rozumiem ... Ktoś doświadczył baterię na parafinie? 3 lata minęły ... Przez smalec sposób przemiany fazowej 40-45 stopni. Jako bufor do ogrzewania podłogowego jest wspaniały ... Smalec tańsze parafina, i przyjazny dla środowiska, jak i dostaw żywności w przypadku kryzysu! I biodiesel może być poddane recyklingowi, z czasem. Zdjęcia lub strona internetowa, pomysłowe domowe baterie - w studiu!
 4. Mówię o tym, że bateria parafina jest bardzo trudne w produkcji. To jest wyczyn! Jak również podróż na Marsa, za wyczyn. Przepraszamy za patosu. ;) Przykład magazynowania ciepła produkowane masowo. Jenni Energietechnik AG Bardzo przydatne źródło, jeden z gigantów ruchu ekologicznego ...
 5. Post # 61 Zdjęcie wymiennik. Można uruchomić na orbicie Marsa. W tej cenie i złożoność produkcji!
 6. Plątanina rur, jak w reaktorze jądrowym. Nadmierna złożoność projektu. Bez obrazy. Po prostu mają pionową beczkę wody 1-5-10-20 ton, z izolacją cieplną.
×
×
 • Utwórz nowe...