Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

maszynista

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez maszynista

  1. Do T8 i T9 nie trzeba izolacji, ona już jest w ceramice. Te bloczki stosowane sa do budowy domów pasywnych. Ceny: 36,5cm - 4,60 €, 30cm- 3,70 €, 25cm- 3,20 €.
  2. Szukam ekipy do stanu otwartego, takiego zgrabnego domku: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/okazaly/index.php Do niego dojdzie piwnica ca. 175 m². Dom powstanie w wersji domu enegooszczędnego. Okolice Słubic, tylko proszę realne propozycję, bo Niemcy za Odrą są nie daleko i już zbliżają się powoli do cen polskich.
  3. Witam, wobec tego, że mieszkam w Niemczech, jest mi bardzo trudno osobiście szukać tego domu w Polsce. Kto wybudował/buduje dom "Okazały" z pracowni MG Projekt: http://projekty.budujemydom.pl/projekty.ph...ly_-_mg_projekt Proszę o pomoc: może koło Was stoi (buduje się) ten domek i mógłby skontaktować mnie z właścicielami lub inwestorami. Proszę także o ocenę, co Wam się podoba, co byście zmienili. My mamy pomysł: na piwnice pod domem (niestety, te ściany konstrukcyjne z parteru muszą zostać także w piwnicy- skosy przy wejściu do domu ), wyrównanie salonu od strony tarasu do kąta
  4. ....jezeli chodzo o ekologie. Poczytajcie sobie: http://www.energienetz.de/pre_cat_42-id_11...bsubid_300.html Z 20 pomp cieplnych zadna nie jest godna polecenia jezeli chodzi o emisje dwutlenku wegla(oczywiscie przez elektrownie).
×
×
  • Utwórz nowe...