Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

krzychu1970

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O krzychu1970

 • Ranga
  Początkujący
 1. krzychu1970

  JAKIE OGRZEWANIE WYBRAć

  Zobacz jaki jest prąd rozruchowy typowej PC i spróbuj dobrać do tego odpowiedni agregat czyli trójfazowy, odporny na asymetrię obciążeń, odpowiedni do zasilania elektroniki to wtedy okaże się, że koszt takiego agregatu jest porównywalny z ceną PC.
 2. krzychu1970

  Oczyszczalnia EKODREN

  Ja też wybrałem Biorock-a ze względu na bezobsługowość. Oczyszczalnia jest odporna na przerwy w dostawie "pożywki" i ma dobre parametry wody na wylocie (podawane przez producenta). W moim przypadku oczyszczalnia ta z montażem kosztowała 20tyś ponieważ musiałem zastosować przepompownie z powodu wysokiego poziomu wód gruntowych. Rozsączanie wody z oczyszczalni na dnie kopca wysokości ok 1m. Jeszcze jej nie używałem ale dam znać jak się sprawuje.
 3. krzychu1970

  wilgotna działka- prośba o pomoc

  Cześć Baszka. Ja mam podobny grunt, 4m piasku a potem glina. Poziom wód gruntowych około 1m jak jest sucho, w marcu woda sięga powierzchni ziemi. Zrobiłem płytkie fundamenty wkopane tylko głębokość 60cm, fundamenty wysokie, obsypane ziemią czyli wokół fundamentów obsypka wys.40cm, szer 1m. Dzięki temu fundamenty przez większość czasu są suche. Fundamenty wylewane zbrojone, pomalowane lepikiem z każdej strony. Drenażu nie robiłem bo nie mam gdzie odprowadzić wody. Z powodu wysokiego poziomu wody gruntowej nie mogłem zrobić oczyszczalni działającej na zasadzie rozsączania w gruncie więc zamiast 10tyś wydałem 20tyś za oczyszczalnie. pozdrawiam
×