Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Ronon49

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Ronon49

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ronon49

  Egzamin praktyczny - wykończeniówka

  Zdane ma każda osoba która przyszła na test, mieliśmy w naszej szkole z naszymi nauczycielami.. Zgroza Poszło lajtowo, jedynie trochę się zacinałem przy słownym opisaniu. Dodam że ja fachowcem takim na budowie nie muszę być, ja poszedłem do zawodowej jedynie ze względu na trudną sytuacje, wiadomo 3 lata szybciej robota.. Jednakże wyremontować mieszkanie sobie ? cudo : ) Tak jak mówiłem tu raczej nie będę zaglądał bo nie mam po prostu powodu nie że chjnia.. Nara
 2. Ronon49

  Egzamin praktyczny - wykończeniówka

  Nie gniewam się: ) tak to tylko zabrzmiało nie fortunnie. Ludzie dajcie spokój, przychodzi świeżak zaczerpnąć mądrego słowa, nie o jakieś durne porady, i widzi - wywyższanie się, śmiechy, przemądrzałość, egoizm, pomyślcie czasem o człowieku po drugiej stronie, który też ma uczucia i może go to zaboleć. Dziękuję za te pozytywne komentarze. trzymcie się..
 3. Ronon49

  Egzamin praktyczny - wykończeniówka

  Powiem tak, po dwóch piwach humor sie poprawi, zapomnę o ludziach którzy będą się na mnie patrzeli, o stresie i w ogóle, więc robota będzie łatwiejsza, i mogę dodać że po 2 normalnie chodzę, mówię, myślę, po 4 to miałbym duże problemy. Dobra dziękuję wszystkim, wątpię żebym tu jeszcze kiedykolwiek zaglądnął, więc miłego życia.
 4. Ronon49

  Egzamin praktyczny - wykończeniówka

  Dzięki, chyba napiję się dwóch browaro przed, rozluźnię się na maxa. Raczej nie sprawdzają stanu trzeźwości ? ;p wiem że na robocie przy budowlance tego nie ma, nie raz u ojca w kiosku robotnicy przy ocieplaniu przychodzili po browce.
 5. Cześć, jutro, mam test praktyczny z zawodu, dokładniej to Technolog robót wykończeniowych w budownictwie. Gdybyście mogli mi pomóc i podać nazwy różnych pędzli do malowania, i narzędzi do kafelkowania i mniej więcej opisać ich wyglądy (nie żebym nie uważał na praktykach..ale po prostu niektórych rzeczy się nie robiło - wiadomo w robocie tak na prawdę człowiek się uczy) , dowiedziałem się że będzie malowanie na płycie gipsowej, lub kafelkowanie na podłodze, i od razu pytanko co byście poradzili napisać w "plan działania" nie wiem jak kiedyś było, ale teraz na początku każdy pisze swój plan działania, co będzie po kolei robił jakie narzędzia wybierze itp, a później według tego planu zaczynał robotę.
×