Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

wojtek67

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O wojtek67

 • Ranga
  Początkujący
 1. wojtek67

  zbrojenie ław

  Czy drut do zbrojenia ław można łączyć z kawałków np. spawać . Co ile dawać strzemiona i czy można je zamiast wiązania drutem łaczyć spawając .Wydaje mi się że to stbilniejsze. Mam sporo drut w kawalkach ok 5 m i mogę go na budowie sam pospawać. Proszę o odpowiedz.
 2. Witam ! Kupiłem działkę z ustalonymi warunkami zabudowy (planu zagospodarowania przestrzennego jeszcze nie ma) w których podane są wymiary budynku mieszkalnego: 12m na 10m .12m to elewacja frontowa . Mam dwa pytania : czy jest jakaś tolerancja tych wymiarów oraz jaka jest definicja elewacji frontowej .Chodzi mi o to czy brać wymiar samej ściany frontowej czy całego domu widzianego od frontu ( cofnięty wykusz).Wybrałem projekt gotowy o wymiarach 12,40m +wykusz 0.90m na 10,10m.W starostwie panienka poinformowała mnie,że jak jest 12m na 10 to ma być 12m na 10 a nie 12,40m na 10,10 ! .Co robić zmieniać warunki czy projekt czy jest jakieś inne wyjście ?
 3. Witam Wszystkich! Stałem się szczęśliwym właścicielem działki budowlanej .Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy udzieloną poprzedniemu właścielowi polegajacej na: budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego z sierpnia 2004.Gmina nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego.Decyzja jest oznaczona " Niniejsza decyzja stała się ostateczną"-09 2004.Czy muszę wystepować o nową decyzję oraz czego potrzebuję do uzyskania pozwolenia na budowę podobnych obiektów zgodnych z wydaną decyzją Jle take pozwolenie jest ważne? Proszę o ogólne informacje,linki Dziekuję !!!
 4. Czy ktoś może słyszał o zmianach oplat związanych z umową sprzedaży nieruchomości ?.Mam zamiar kupić działkę i gdzieś obiło mi się to o uszy. Podobno od lipca.Proszę o informację.Dziękuję.
×