Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

BamBam

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O BamBam

 • Ranga
  Początkujący
 1. Te kotły zasze da się pogonić na 120-130% mocy nominalnej, a palniki to jeszcze więcej. A ta jednostka to pomyłka tabletowa moc kotła podawana jest w kW ;)
 2. Praktycznie każdy kocioł tu będzie za duży i zły. Jak już musi być na paliwa stałe, to może mini bio na pelet, będzie mniej uciążliwy. Jak groszki to masz kilka rbr, ogniwo, galmet, hef. Moce to 10-12 kWak masz miejsce, to przydał by się podłaczyć go do instalacji poprzez bufor.
 3. Nic ci nie da to, ile zużywają inni. Zrób swoje rzetelne OZC, tam będziesz miał swoje roczne zapotrzebowanie na ciepło. Następnie podziel go przez 2,5 dla powietrznej, lub 3,5 dla gruntowej i pomnóż przez cenę za kWh prądu od swojego dostawcy.
 4. Tam też jest jasno w regulaminie w § 2.4 "2.4 Zastrzeżenia dodatkowe: b) Nie jest dozwolone zamieszczanie wypowiedzi w blogach i na forum, zdjęć, komentarzy, które: · zawierają dane osobowe i teleadresowe, · naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw · nie są tematycznie związane z danym Portalem, · uniemożliwiają lub w znacznym stopniu utrudniają możliwości korzystania z Portalu przez innych Użytkowników." Brak problemu polegał na tym, że n
 5. Bez 2 postów wyżej cały dzień poleciał w ... , a były tam ostrzeżenia, insynuację, pomówienia, to co miśki lubią najbardziej. Gdzie i który szanujący się administrator pozwoli sobie na takie harce?
 6. Widzę, że i tu Was dopadły nożyczki Zdaje się, już Wam nigdzie nie będzie tak dobrze, jak było na FM!
×
×
 • Utwórz nowe...