Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Razmes

Uczestnik
 • Posty

  609
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  5

Reputacja

47 Neutralny

O Razmes

 • Ranga
  Nie, dziękuję. Postoję...
 • Urodziny listopada 10

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  663
 1. Orynnowanie stalowe zwykle jest około 1,5 razy droższe od pvc. Łaty pod trapez zdecydowanie co 40cm. Wybierz bariery przeciwśniegowe zawczasu. Łezki kręcisz do blachy do jednego rzędu łaty. Płotki przy płaskim mocowaniu kręcisz do dwóch rzędów łat, otwory bywają np co 28cm, więc łatę dodatkową trzeba dobić przed położeniem blachy. Prościej oczywiście mocować haki rynnowe doczołowe. Blacha poszła od końca ubiegłego roku średnio 10-15% do góry 😐
 2. Dokładnie. Sam co sezon mam trochę metrów do przerobienia. Ale jest możliwość rozładowania pod domem. I dwa dni pracy pilarki. Dwa lata temu przerzuciłem się ze spalinowej na elektryczną. Prawie połowę lżejsza, nie ma takich drgań i gdy puszczam, staje się cisza. Nie wiem kto ma jakie przeroby, ale po spalinowej tydzień czułem ramiona i barki. Wydaje mi się, że analogicznie wybieramy kosiarki do trawy. Obszar do koszenia, kształt działki i cena zakupu.
 3. Wy serio zaśmiecacie temat. Już pomijając zasadność jego utworzenia. Jeżeli został zdublowany, to administracja powinna go połączyć ze starym zgodnie z czyimś wskazaniem. Kpicie z samowoli budowlanych, sami wykazując się "szeryfowaniem" i naginaniem regulaminu forum... W sumie gdyby nie Zenek, to ruchu na stronie prawie by nie było. Pomijając pytania z formularza, na które zadający już nie odpowiada
 4. Tych trzecich w zasadzie udaje się szybko wyłapać A co do dyskusji pierwszych z drugimi... Czasami w rozmowie trzeba też umiejętnie grać "pauzą" Choć dla mnie użytkownik zenek jest jak P. Bogusław:
 5. dla tych drugich
 6. Brudzi się tak samo szybko jak elewacja
 7. podbitka po obróbkach blaszanych okapu i wiatrownic. Po styropianie i kleju, przed tynkami. Biała najtańsza. Kurzu nie zobaczysz. Co najwyżej ślady po muchach, jeżeli takowe występują. Można ją pominąć, gdy wiatrownice i deskowanie heblowane i zaimpregnowane. Kwestia gustu, czasami jaskółki się gnieżdżą bez podbitki 😉. GAF jak najbardziej, czasami jeszcze IKO się trafia i równie dobrze kładzie.
 8. Ja będę zawiany na 100% jutro, więc powstrzymam się od dyskusji merytorycznych
 9. Więc w teorii nauczyciele w szkołach powinni latać po korytarzach z zapasem papieru toaletowego, popijając melisę... mniejsza... O sytuowaniu mało pamiętam już. Nie potrzebna mi ta wiedza tajemna, mam swoje inne koniki. Więc siedzę cicho.
 10. jeden słucha i czegoś się dowie, drugi słucha, a i tak zrobi po swojemu
 11. to zależy, czy jesteś ciekaw opinii innych czy też twardo ukierunkowałeś się we własnych planach.
 12. płyta, ale nie pożałowana. ciekawy nie o tym gadamy
 13. dokładnie. Kształt i układ. Czyżby kanadyjka?
 14. o bryłę budynku mi chodzi
 15. w googlach wpisać "projekt aru"?