Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

pawelwow1

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O pawelwow1

 • Ranga
  Początkujący
 1. pawelwow1

  Jak naprawic dach

  Już tłumaczę i rozwijam temat. Pęknięcie na ścianie było od kilku lat. Ale nie wyglądało poważnie i nie powiększało się. W tym roku pęknięcie powiększyło się gwałtownie i pojawiła się dziura w dachu. @bajbaga Masz rację nie mam 100% pewności, że czynnik osobowy wpłynął na tak szybką destrukcję czy czynnik natury o którym wspomniałeś. Na pewno zrobię w ten weekend to co pisze animus. Ponieważ wole nie ryzować. Dzięki!
 2. pawelwow1

  Jak naprawic dach

  Chyba trafiłeś! Było pęknięcie na ścianie. Ale nie wyglądało poważnie. W tym roku się tak bardzo poleciało. Po tym jak sąsiad na ostatnią zimę zrobił sobie odpływ deszczówki z placu wprost na ten garaż! Sic!
 3. pawelwow1

  Jak naprawic dach

  Tak Od zewnątrz nie da się. Prawdopodobnie płytko Garaż może z 15 lat. Pierwsze pęknięcia pojawiły się na ścianie z 7 lat temu. Pierwsze pęknięcie które zauważyłem na suficie to dopiero jak odpadło to z tych "pustaków" z których dach jest zrobiony. Na dachu wiem tylko, że papa jest. A co pod papą nie wiem co jest.
 4. pawelwow1

  Jak naprawic dach

  W załączniku 2 zdjęcia z "szerszego kąta". @GipsKartonITD Nie wiem jak Ci odpowiedzieć na to pytanie. Nie mam żadnych namiarów na osobę która to budowała. Mogę jedynie wysłać więcej zdjęć. Dla mnie największym problem jest jak powstrzymać pękanie.
 5. Witam, W garaż zaczął mi osiadać. To spowodowało pęknięcie ściany, a to spowodowało pęknięcie dachu. Dach na chwilę obecną wygląda tak jak na zdjęciach. Próbowałem go chwilowo "załatać" tak jak na zdjęciach. Niestety nie wiem co zrobić aby go naprawić na stałe. Bardzo proszę o poradę. http://w330.wrzuta.pl/obraz/a48B2jLveu2/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/2beaXBj8yuW/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/5qPzZjRlMKG/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/6Apv5dqfLcG/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/9Ysey5wYeR8/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/146LK8oujdk/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/99lmnB0sItw/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/36d2QKwX2nk/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/91VePsxPbOm/pekniety_sufit_1 http://w330.wrzuta.pl/obraz/5zZxZnnYWIm/pekniety_sufit_1
 6. pawelwow1

  Pomoc w wyborze okien

  To jakie główne aspekty powinny być brane pod uwagę: - Ilość komór - Izolacyjność ramy - Izolacyjność termiczna całości - Szczelność Coś jeszcze?
 7. pawelwow1

  Pomoc w wyborze okien

  Jaki jest sens w kupowaniu i instalowaniu drogich wielokomorowych okien. Skoro z powodu ich szczelności należy robić wywietrzniki w nich lub w mieszkaniu. To powoduje obniżenie wartości szczelności. A nie prościej jest kupienie tańszych 1 lub 2 komorowych okien. Mniej kosztów będzie a taka sama szczelność i efektywność cieplna będzie zachowana. Co o tym myślicie? Bo właśnie będę wymieniał okna na wiosnę i nie wiem czy tak zrobić.
×