Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

jory

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O jory

 • Ranga
  Początkujący
 1. jory

  Jak zorganizować działkę

  Wielkie dzięki, czeski błąd , niby czytałem ale chyba mało uważnie. Już poprawiłem. Pozdrawiam, dam znać o postępach jeśli takowe będą oczywiście.
 2. jory

  Jak zorganizować działkę

  Witam państwa ponownie właśnie wystawiłem ogłoszenie na OTODOM nr 17184810, będę wdzięczny za krytyczne uwagi pozwalające wydobyć najcenniejsze informacje dla ewentualnych zainteresowanych. Ja patrzę z trochę innego punktu gdyż nigdy nie szukałem działki taką kupiłem kiedyś po okazji a później doceniłem to co mam i nie wiem jakich informacji oczekują osoby szukających miejsca na swoje nowe domki . Z góry bardzo dziękuję wszystkim forumowiczom.
 3. jory

  Jak zorganizować działkę

  Właśnie zauważyłem, że w tym serwisie są również ogłoszenia, zaraz umieszczę swoje, bo do chwili obecnej próbowałem na portalu lokalnym jedynie, tablicę na nadziałce i nieszczęsne biuro nieruchomości co nie robiło niczego.
 4. jory

  Jak zorganizować działkę

  Zdaje sobie sprawę że macie wiele racji pisząc, że po rozpoczęciu prac budowlanych się rozkręci - jest dom są media - lecz w chwili obecnej nie stać mnie na taką inwestycję, dlatego muszę spieniężyć działkę a potem zapewne gospodarczym systemem. A jeśli chodzi o cenę to ponieważ mam decyzję że nie zapłacę Vatu mogę zjechać z ceną do 100 tysi ale to chyba przy konkretnej rozmowie powinienem zrobić bo poniżej tej ceny nie chcę schodzić żeby na domek starczyło jak wysprzedam działki.
 5. jory

  Jak zorganizować działkę

  Jestem nowy na forum i jeszcze trochę się gubię za co przepraszam. Spróbuje odpowiedzieć na pytania możliwie wyczerpująco. Wieś nazywa się Łęcze i jest bardzo dobrze skomunikowana z Elblągiem, ponadto świeżo wyremontowana droga asfaltowa do samego E-ga, samochodem to około 8 min., we wsi kościół cmentarz i szkoła podstawowa. Park krajobrazowy i zalew wiślany około 2 km piękne lasy tylko kleszczy w nich dużo , trasy BMT czy jakoś tak dla rowerów i krosów chyba też. Elbląg to dziura i ciężko o pracę, ale ja pracuję i kocham tę zapadłą prowincję dlatego podobają mi się te okolice, przecież nie każdy musi mieszkać w stolicy. A jeśli o cenę to myślę że 130 tysi za działkę przygotowaną do budowy o areale 0,3 ha to nie jest wygórowana cena, tym bardziej, że 4 km wcześniej (bliżej miasta) sprzedawano 10 i 15 arowe w podobnej cenie i bez sieci kanalizacyjnej, ale za to autobus czerwony mają.
 6. jory

  Jak zorganizować działkę

  Cała działka o powierzchni 1,89 ha została wcześniej podzielona na 035 ha i pozostałe 1,5 ha przeznaczone na sprzedaż. Dla mniejszej działki warunki zabudowy dla 1 gosp. oraz dla większej na 4 gosp. Zamierzam sprzedać max 4 działki po około 0,3 ha (minimum dla działek rolnych) a resztę zostawić sobie i kiedyś tam zamieszkać. Z vatu za sprzedaż będę zwolniony działka prawie uzbrojona bo nie instalowałem przyłączy, tylko sprzedać ciężko. Skany załączę niedługo, nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi a właściwie sam nie wiedziałem czy liczyć na jakąkolwiek pomoc. Dlatego z góry pięknie dziękuję i jeszcze dziś spróbuje dołączyć jakieś skany aby uzupełnić temat. Dziękuję i pozdrawiam.
 7. Jestem w posiadaniu działek rolnych z warunkami zabudowy o powierzchni 35 arów oraz kolejna 1,5 Ha i 4 warunkami zabudowy. Chciałbym podzielić tą większą, lecz przez słupy energetyczne jest to utrudnione, ponad to nie wiem czy wydzielać wspólną drogę aby działki były bardziej foremne czy przy areale 30 arów jest to już nie istotne. Przez działkę przechodzi rura z wodą, i ciśnieniowa instalacja ściekowa, w pobliżu transformator przygotowany pod rozbudowę. Wioska dobrze skomunikowana 12 km od E-ga. Próbuje sprzedać działki od ponad 4 lat, przed kryzysem prawie sprzedałem w całości, a teraz za niższą cenę nawet części zbyć nie mogę i zastanawiam się może źle reklamuję, gdyż działki mają wszystko czego trzeba no chyba że się mylę. Dlatego też postanowiłem się zarejestrować może ktoś wyprowadzi mnie z błędu i następne moje pytania będą już dotyczyły budowy wymarzonego domu na tej części działki którą sobie pozostawię
×