Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Schody -Leszek

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Schody -Leszek

 • Ranga
  Początkujący
 1. Schody -Leszek

  Schody - czym malować

  Tylko jak się daje gwarancje na ileś tam lat to trzeba znaleźć tą firmę najlepszą i jej wyroby przetestować i nie wierzyć w reklamę bo papier czy telewizja przyjmie wszystko.
 2. Schody -Leszek

  Schody - czym malować

  Używam lakierów dużo, bo mam pod bokiem Hurtownie i biorę w przemysłowej ilości. Przetestowałem chyba wszystkie począwszy od Bony przez inne wynalazki a skończyłem na firmie Pallmann.
 3. Schody -Leszek

  Schody - czym malować

  Akurat tak się zdarza ,brak czasu, ja pracuję i mam setki realizacji w Małopolsce i na Śląsku i brak reklamacji . Pochwal się swoimi osiągnięciami,a nie tylko krytykuj bo to najłatwiej.
 4. Schody -Leszek

  Schody - czym malować

  mhtyl Przewertowałem to forum i widzę że klepiesz post za postem a Twoja wiedza jest na poziomie pędzel i stodoła.
 5. Schody -Leszek

  Schody - czym malować

  Nie wiem jak u Was lecz tu na lakiery poliuretanowe dwu składnikowe potocznie mówi się rozpuszczalnikowe lub śmierdziuchy. A przy cenie za ten lakier zrobiłem literówkę właściwa to 45zł. A że post stary,chyba lepiej odświeżyć temat niż zakładać nowy.
 6. Schody -Leszek

  Schody - czym malować

  I tu się kolego mylisz , Obecne lakiery wodne niczym nie ustępują rozpuszczalnikowym chyba że ceną są droższe, lub firmą która je produkuje. A są ekologiczne i ludzie uczuleni nie mają problemów. I tu przykład. 1 litr lakieru na schody tej samej firmy który stosuję. rozpuszczalnikowy-25zł wodny-85zł większą twardość i wytrzymałość ma lakier wodny.
 7. Schody -Leszek

  Jakie drewno?

  Schody najczęściej robi się grubości 40mm. Z tym że drewno twarde podczas procesu suszenia w suszarniach zmiesza swoją objętość .wypacza się (krzywi) i dla tego ten naddatek .53mm-jak dobry tartak ,a jak nie to 55mm.
 8. Schody -Leszek

  Jakie drewno?

  W korze drewna się nie trzyma.Są to stare metody z przed wieków.Gdzie nie było suszarni i stopnie schodowe robiło się z całej deski.Te klocki już chwilę leżą. I to o tą chwilę za dużo.Nie czekaj tylko jak najszybciej potnij i to najlepiej na grubość 53 mm.najbardziej wydajny wymiar na schody
×