Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

joanq

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez joanq

  1. Dobrym pomysłem jest całościowe traktowanie pomieszczenia i zaplanowanie go 'na raz'. Firmy aranżujące wnętrza dobierają kolory i wyposażenie dostosowane do wielkości, jasności pokoju, krzywizn w nim występujących, tak, aby jak najlepiej wykorzystać powierzchnię. Można zdecydować się raz na wystrój i uniknąć potem kolejnych decyzji związanych z wyborem mebli i akcesoriów itp. Sami wybieramy co determinuje naszą sypialnie, czy pokój dzienny nie ograniczając się do koloru ściany.
  2. Kuchnia to zdecydowanie jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego należy ją traktować wyjątkowo. Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do stolarza i zamówienie mebli na wymiar. Firmy takie często oferują też kompleksową pomoc w zaplanowaniu elektryki, wodkanów czy zakupieniu zlewów, okapów i innych sprzętów. Zachęcam do zrealizowania wizji wymarzonej kuchni, która będzie służyć najlepiej jak to możliwe.
  3. Aktualnie coraz bardziej popularne staje się zamawianie mebli na wymiar. Zalety są dość oczywiste: mamy meble takie jakie chcemy, jakie sobie wymarzymy i możemy wybierać z niezliczonej ilości materiałów, wzorów laminatów i kolorów. Cena jest wyższa, ponieważ materiały są o wiele lepszej jakości niż np. w IKEI. Natomiast meble można sobie zaprojektować odpowiednio do wielkości portfela zarówno do kuchni, sypialni, biura, łazienki. W tej gałęzi branży meblarskiej możliwości jest multum, trzeba to tylko zobaczyć
×
×
  • Utwórz nowe...