Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

kris127

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O kris127

 • Ranga
  Początkujący
 1. kris127

  Proszę o poradę w sprawie WZ

  Jeśli już ma być te 8 metrów od granicy obojętnie której z lewej czy prawej strony to patrząc na prostą grafikę którą nakreśliłem to też nie byłby problem więc dlaczego ten garaż musi być z tyłu?? Chyba że ja dalej czegoś nie rozumiem:(
 2. kris127

  Proszę o poradę w sprawie WZ

  7. Budynek inwentarski, budynek gospodarczy ze ścianą z otworami okiennymi lub drzwiowymi nie mogą być sytuowane w odległości mniejszej niŜ 8 m od ściany istniejącego budynku mieszkalnego, budynku zamieszkania zbiorowego albo budynku uŜyteczności publicznej, dla których wydano decyzję o pozwoleniu na budowę na sąsiedniej działce. A budynek z którym miałby graniczyć mój garaż to nie budynek mieszkalny tylko również garaż.
 3. kris127

  Proszę o poradę w sprawie WZ

  a dlaczego 8 metrów a nie 3 od granicy działki?
 4. kris127

  Proszę o poradę w sprawie WZ

  Nie rozumiem o co chodzi z tymi 8 metrami. Mi chdzi o mój budynek gospodarczy który ma stać 3 metry w głąb działki od tylnej sciany domu
 5. kris127

  Proszę o poradę w sprawie WZ

  na sąsiednich działkach jest stara zabudowa niestety. Na zdjęciu jest cały obszar analizowany. Jak musiałbym argumentować swoje odwołanie bo za bardzo nie wiem jak je napisac.
 6. Witam. Proszę o poradę czy możliwa jest zmiana usytuowania budynku garażowo gospodarczego względem domu. Dzisiaj dostałem WZ i okazuje się że garaż ma być cofnięty aż 3 metry za tylną ścianę domu. Chciałem aby budynki były tak usytuowane ( foto 1 ). Niestety urbanista stwierdził że jest to niezgdne z przepisami tymczasem widze nowo zabudowywane działki i sporo budynków jest właśnie tak umiejscowionych jak ja chciałem zrobić. Czy dla mojej działki możliwa jest zmiana tego zapisu ? Na zdjęciu nr 2 widoczne są działki sąsiednie (moja to 74/2) które były obszarem analizownym. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam.
×