Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

HABA

Uczestnik
 • Posty

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O HABA

 • Ranga
  Początkujący
 1. Teoretycznie można odlać zbiornik, który wytrzyma większy napór ziemi, jednak musiałby on mieć po protu grubsze ścianki, co wiązałoby się z większą ilością tworzywa zużytą na wyprodukowanie i większą ceną. Tak czy inaczej - gdyby ktoś potrzebował to temat jest do zrobienia. Co do reszty w tej kwestii, poprzednik zgrabnie ujął najważniejsze informacje - śmiało można się nimi sugerować.
 2. Koszt oczyszczalni biologicznej faktycznie jest odrobinę wyższy, ale warto zastanowić się nad kosztami eksploatacji. Ze względu na nowsze rozwiązania, oczyszczalnia biologiczna jest zdecydowanie tańsza w użyciu. W przypadku awarii i "zapchania się" drenażu, musimy liczyć się z kosztami jego ponownej aktywacji, które sięgają kwoty 400 złotych. Oczyszczalnia biologiczna jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu dla zwykłego użytkownika, także jej serwisowanie i stosowanie preparatów nie stanowi żadnego problemu. Przede wszystkim daje nam gwarancję lepiej oczyszczonych ścieków. Drenaż jest
 3. Oczywiście, że to nie zbieg okoliczności. Jesteśmy polskim producentem przydomowych oczyszczalni ścieków, a na forum staramy się rozwiać wszystkie wątpliwości osób, które zastanawiają się nad montażem takich systemów. Staramy się służyć radą i przekazać jak największą ilość informacji, którą udało nam się uzyskać w trakcie zdobywania doświadczenia w zakresie POŚ.
 4. Jak wygląda kwestia dofinansowań na oczyszczalnie w Waszych gminach?
 5. Pytanie do użytkowników przydomowych oczyszczalni ścieków: jak to wygląda z Waszej strony? Jakie plusy i minusy zaobserwowaliście w trakcie użytkowania?
 6. Zmiękczacze wody, a konkretnie sól w nich używana, ZAWSZE wpływają negatywnie na florę bakteryjną - niezależnie od tego, co pisze producent oczyszczalni. Zmiękczacze wody można montować pod warunkiem, że te silnie zasolone popłuczyny nie będą trafiały do przydomowej oczyszczalni ścieków. W przeciwnym wypadku będą obniżały wydajność i żywotność układu oczyszczania. Wiemy z doświadczenia klientów
×
×
 • Utwórz nowe...