Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Pietja79

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Pietja79

 • Ranga
  Początkujący
 1. Pietja79

  Pilne, warunki zabudowy

  Decyzja nie jest ostateczna ( prawomocna ). Odebrałem ją 16 marca br. W otrzymanej decyzji mam pouczenie o złożeniu w terminie 14 dni od jej otrzymania zażalenia do SKO. Do treści tej decyzji nie mam zastrzeżeń, jedynie do tych dwóch punktów. Czy w takim przypadku mogę złożyć wniosek do instancji, którą ją wydał w zakresie poprawy/ zmiany tych parametrów? Czytają powyższe artykuły odbieram, że można i nie można. Jestem już zakręcony i sam nie wiem.
 2. Pietja79

  Pilne, warunki zabudowy

  Dziś dzwoniłem do Referatu Architektury z pytaniem czy uwzględnią moją prośbę na temat opisywanych zmian. Kierownik poinformował mnie, że tak, tylko nie był w stanie powiedzieć mi kiedy takie pismo należy złożyć czy teraz gdy decyzja nie jest prawomocna, czy w momencie jej uprawomocnienia? Czy ktoś wie kiedy takie zażalenie należy złożyć???
 3. Witam!!! Posiadam następujący problem: Referat Architektury wydał mi decyzję o warunkach zabudowy ( nie jest jeszcze prawomocna ) w moim wniosku składałem warunki odnośnie wszystkich parametrów budynku w tym kąta nachylenia dachu pomiędzy 35 a 45 stopni i wysokości budynku do 9 m + - jeden metr. Wydano mi decyzję i zmieniono te parametry podając kąt nachylenia dachu pomiędzy 15 a 30 stopni i wysokość budynku do 7,5 metra. W moim sąsiedztwie są budynki z lat 70 i 80 z różnymi rodzajami dachu pod względem spadzistości jak i kąta nachylenia, a także różna jest ich wysokość. Moje pytanie brzmi czy mogę złożyć wniosek o zmianę tych parametrów do Urzędu Gminy, czy muszę składać zażalenia do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Nadmieniam, że pozostałe punkty decyzji są dla mnie bez zastrzeżeń. proszę o radę Pozdrawiam
×