Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

alabasteragart

Uczestnik
 • Posty

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O alabasteragart

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  18

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na pewno warto, ja u siebie też będę robił odgromówkę.
 2. Polecam sprzęt firmy FISKARS http://pol-pl.fiskars.com/Produkty/Pielegnacja-roslin. Używam osobiście ich szpadla, jest super, prawie sam kopie
 3. Na pewno nie warto kupować najtańszego zestawu. Jakość jest bardzo ważna bo daje bezawaryjność, komfort i przyjemność z korzystania a deszczownica nie rozleci się po roku. Na pewno znajdziesz bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie. Nie warto też przepłacać.
 4. Jezeli będziecie wykańczać bez szaleństw to na pewno tak. Znajomi budowali podobny domek do waszego, zmieścili się w 200 tys.
 5. Piotrków Trybunalski Mapa do celów projektowych 800 zł.
 6. Takie rozwiązania można znaleźć na rynku, np. tu: http://www.webkupiec.pl/a/lista_produktow/...a_produktow.htm http://plytki-lazienki.pl/s/0/0/0/0/0/wann...CFaQmtAod3g2TIg Takich stron znajdziesz więcej wpisując w wyszukiwarce np. wanna z kabiną lub wanna z parawanem.
 7. Warunki gruntowe są bardzo dobre, działka z lekkim spadkiem w stronę rowu. Do 1 m głębokości czarna ziemia, dalej piasek. Rozważę Twoją propozycję, niedługo spotykam się z wykonawcą.
 8. Deski z szalunków przy fundamencie lanym będą oczyszczone i wykorzystane do deskowania dachu. Można też wypożyczyć gotowe szalunki lub zastosować systemy szalunkowe, ale to kosztuje.
 9. Znalazłem ciekawą ofertę biologicznych POŚ z woj. łódzkiego EKO-BIO a przed zmianą nazwy EKOPOL. http://www.oczyszczalnia.net/ Czy korzystał ktoś z ich usług? Proszę o opinię. Wydają się wiarygodni. Chciałbym wykonać POŚ biologiczną z ujściem do rowu melioracyjnego.
 10. Warto zainwestować w DGP. Koszt niewielki. Rozprowadzenie powietrza z wykorzystaniem dmuchawy. Bedzie cieplutko.
 11. W innej części forum znalazłem nst. adresy może się przyda? http://www.ekodren.pl/kontakt.htm http://www.apsel.com.pl http://www.aseco.prv.pl http://www.budmech.com.pl www.delfin.kielce.com.pl www.ecomotyl.pl www.ecopartner.com.pl www.ekofinn-pol.com.pl www.ekopan.pl www.ekoserwis.waw.pl www.jprsystem.pl www.nevexpol.com.pl www.pipelife.pl www.pozplast.pl www.sotralentz.com.pl www.techneau.com.pl www.wavin.pl www.wid-bud.pl www.wobet-hydret.pl
 12. Dzięki, jesteśmy pełni nadziei, a dom gabarytowo jest bardzo podobny do waszego. Poniżej foto naszej działki z września 2011
 13. Tak, wiem. Dzięki Jeżeli chodzi o koszt wykonania ścian piwnicy to przeliczyłem to z inżynierem budownictwa. Ściana monolityczna 25 cm posiada wyższy współczynniki odporności na ciśnienie zewnętrzne niż zbudowana z bloczka fundamentowego murowanego po szerokości (grubość muru 38 cm). Przy grubości ściany monolitycznej 25 cm poniesiemy mniejsze koszty niż przy ścianie grubości 38 cm z bloczka fundamentowego. Ponadto co najważniejsze w piwnicach zyskujemy bardzo szczelną ścianę gdzie nie musimy ponosić wysokich kosztów na hydroizolację. Szalunek będzie deskowany a deski po demontażu i oczyszcze
 14. Dotąd nie, ale są na rynku około 10 lat a kompleksowe instalacje wykonują od około 7 lat.
 15. W poprzednim mieszkaniu zamontowałem kabinę prysznicową AFRODYTA firmy RADAWAY. http://poprostulazienki.pl/category.php?id_category=5 Bardzo dobra polska firma, użytkowaliśmy tą kabinę przez 4 lata (sprzedaliśmy mieszkanie) i byliśmy bardzo zadowoleni. Nic sie nie psuło, drzwi przesuwne, szyby zaimpregnowane przeciw osadzaniu kamienia na etapie hartowania.
×
×
 • Utwórz nowe...