Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

alabasteragart

Uczestnik
 • Posty

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O alabasteragart

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  18

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. alabasteragart

  Instalacja odgromowa

  Na pewno warto, ja u siebie też będę robił odgromówkę.
 2. alabasteragart

  Jaki sekator?

  Polecam sprzęt firmy FISKARS http://pol-pl.fiskars.com/Produkty/Pielegnacja-roslin. Używam osobiście ich szpadla, jest super, prawie sam kopie
 3. alabasteragart

  Deszczownica/deszczownia - warto?

  Na pewno nie warto kupować najtańszego zestawu. Jakość jest bardzo ważna bo daje bezawaryjność, komfort i przyjemność z korzystania a deszczownica nie rozleci się po roku. Na pewno znajdziesz bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie. Nie warto też przepłacać.
 4. alabasteragart

  domek do 100m2 za 200 tys?

  Jezeli będziecie wykańczać bez szaleństw to na pewno tak. Znajomi budowali podobny domek do waszego, zmieścili się w 200 tys.
 5. alabasteragart

  PYTANIE, ile za geodetę?

  Piotrków Trybunalski Mapa do celów projektowych 800 zł.
 6. alabasteragart

  Kabina prysznicowa - zbyt duży wybór

  Takie rozwiązania można znaleźć na rynku, np. tu: http://www.webkupiec.pl/a/lista_produktow/...a_produktow.htm http://plytki-lazienki.pl/s/0/0/0/0/0/wann...CFaQmtAod3g2TIg Takich stron znajdziesz więcej wpisując w wyszukiwarce np. wanna z kabiną lub wanna z parawanem.
 7. alabasteragart

  Przydomowa oczyszczalnia ścieków

  Warunki gruntowe są bardzo dobre, działka z lekkim spadkiem w stronę rowu. Do 1 m głębokości czarna ziemia, dalej piasek. Rozważę Twoją propozycję, niedługo spotykam się z wykonawcą.
 8. alabasteragart

  Beton, czy bloczki fundamentowe?

  Deski z szalunków przy fundamencie lanym będą oczyszczone i wykorzystane do deskowania dachu. Można też wypożyczyć gotowe szalunki lub zastosować systemy szalunkowe, ale to kosztuje.
 9. alabasteragart

  Przydomowa oczyszczalnia ścieków

  Znalazłem ciekawą ofertę biologicznych POŚ z woj. łódzkiego EKO-BIO a przed zmianą nazwy EKOPOL. http://www.oczyszczalnia.net/ Czy korzystał ktoś z ich usług? Proszę o opinię. Wydają się wiarygodni. Chciałbym wykonać POŚ biologiczną z ujściem do rowu melioracyjnego.
 10. alabasteragart

  Kominek z DGP czy bez?

  Warto zainwestować w DGP. Koszt niewielki. Rozprowadzenie powietrza z wykorzystaniem dmuchawy. Bedzie cieplutko.
 11. alabasteragart

  Przydomowa oczyszczalnia ścieków

  W innej części forum znalazłem nst. adresy może się przyda? http://www.ekodren.pl/kontakt.htm http://www.apsel.com.pl http://www.aseco.prv.pl http://www.budmech.com.pl www.delfin.kielce.com.pl www.ecomotyl.pl www.ecopartner.com.pl www.ekofinn-pol.com.pl www.ekopan.pl www.ekoserwis.waw.pl www.jprsystem.pl www.nevexpol.com.pl www.pipelife.pl www.pozplast.pl www.sotralentz.com.pl www.techneau.com.pl www.wavin.pl www.wid-bud.pl www.wobet-hydret.pl
 12. alabasteragart

  Dom daggulki

  Dzięki, jesteśmy pełni nadziei, a dom gabarytowo jest bardzo podobny do waszego. Poniżej foto naszej działki z września 2011
 13. alabasteragart

  Beton, czy bloczki fundamentowe?

  Tak, wiem. Dzięki Jeżeli chodzi o koszt wykonania ścian piwnicy to przeliczyłem to z inżynierem budownictwa. Ściana monolityczna 25 cm posiada wyższy współczynniki odporności na ciśnienie zewnętrzne niż zbudowana z bloczka fundamentowego murowanego po szerokości (grubość muru 38 cm). Przy grubości ściany monolitycznej 25 cm poniesiemy mniejsze koszty niż przy ścianie grubości 38 cm z bloczka fundamentowego. Ponadto co najważniejsze w piwnicach zyskujemy bardzo szczelną ścianę gdzie nie musimy ponosić wysokich kosztów na hydroizolację. Szalunek będzie deskowany a deski po demontażu i oczyszczeniu będą wykorzystane do deskowania dachu.
 14. alabasteragart

  Nowoczesne kotły na paliwa stałe

  Dotąd nie, ale są na rynku około 10 lat a kompleksowe instalacje wykonują od około 7 lat.
 15. alabasteragart

  Kabina prysznicowa - zbyt duży wybór

  W poprzednim mieszkaniu zamontowałem kabinę prysznicową AFRODYTA firmy RADAWAY. http://poprostulazienki.pl/category.php?id_category=5 Bardzo dobra polska firma, użytkowaliśmy tą kabinę przez 4 lata (sprzedaliśmy mieszkanie) i byliśmy bardzo zadowoleni. Nic sie nie psuło, drzwi przesuwne, szyby zaimpregnowane przeciw osadzaniu kamienia na etapie hartowania.
×