Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Grzechu88

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Grzechu88

 • Ranga
  Początkujący
 1. Otrzymałem warunki techniczne przyłączy nie warunki dostawy. Jeżeli mogę zapytać jakie są orientacyjne koszty projektów wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Projekt elektryczny będzie wykonywał kolega z ZE Więc najpierw muszę kupić projekt domu, zrobić jego adaptacje na działce hmm?? Kto dokonuje takiej adaptacji?? Jakie są orientacyjne koszty?? W ktorym momencie udać się do projektantów medii?? Czy konieczne jest wykonanie opinii geologicznej??
 2. Witam, To już jest sprawdzone. Wiem co mogę postawić na działce....więc co dalej??
 3. Czyli mam rozumieć że w tym momencie powinienem zakupić projekt domu i dokonać jego adaptacji na działce. Dopiero w następnym etapie należy dokonać realizacji projektu przyłączy elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Gdzie należy dokonać adaptacji projektu domu na działce budowlanej?? Jaki jest koszt takiej adaptacji projektu na działce budowlanej?
 4. Witam, Mam problem związany z załatwieniem formalności przed przystąpieniem do budowy. Mianowicie przejrzałem kilknaście stron internetowych opisujących "budowe domu krok po kroku", niestety nie jest nigdzie jasno wyjąsnione jak to zrobić poprawnie Moje pytanie dotyczy: W danym momencie oczywiście posiadam działkę, wypis i wyrys z planu zagospodarowania terenu, mapę do celów ogólnopodawczych (1:1000) ,otrzymałem już z energentyki jak wodociągów warunki przyłączy, jutro odbieram mapę do celów projektowych. Mianowicie moje pytanie brzmi: Gdzie dalej powinienem się udać? Czy w danym momencie powinienem wykonać projekty przyłączy zarówno elektrycznego i wodno-kanalizacyjnego. A może najpierw powinienem kupić projekt domu, poprosić projektanta o usytuowanie go na mojej działce a dopiero później załatwiać kwestie projektów medii?? Proszę o pomoc w danym zagadnieniu. Z góry serdecznie dziękuje
×